OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mały Marcel wylatuje do USA by pokonać guza mózgu

Rodzice małego Marcela z Krotoszyna są w trakcie pakowania się na najważniejszą podróż ich życia. W USA, w stanie Ohio, ich syn przejdzie terapię mającą na celu pokonać guza mózgu. Wylot został zaplanowany na niedzielę 19 stycznia.
+
Podróż po szanse na dalsze życie była możliwa dzięki tysiącom ludzi dobrej woli, którzy pokazali, że niemożliwe nie istnieje. Wspólnie zebrali 3,9 miliona zł. Co Rodzice małego Marcela z Krotoszyna są w trakcie pakowania się na najważniejszą podróż ich życia. W USA, w stanie Ohio, ich syn przejdzie terapię mającą na celu pokonać guza mózgu. Wylot został zaplanowany na niedzielę 19 stycznia.

+

Podróż po szanse na dalsze życie była możliwa dzięki tysiącom ludzi dobrej woli, którzy pokazali, że niemożliwe nie istnieje. Wspólnie zebrali 3,9 miliona zł. Co warte podkreślenia, tę astronomiczną kwotę udało się zebrać w ciągu 2 tygodni.

Trzymamy kciuki za powodzenia terapii i czekamy na dobre wieści o postępach leczenia. podkreślenia, tę astronomiczną kwotę udało się zebrać w ciągu 2 tygodni.

Trzymamy kciuki za powodzenia terapii i czekamy na dobre wieści o postępach leczenia.
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x