Łowca pedofilów – drugi odcinek z Ostrowa już online

Kupił trzy czerwone różne, a następnie rajstopy dla swojej wybranki. Chciał się z nią ukrywać i rozdziewiczyć. Rzekoma ofiara to 14-letnia dziewczyna. Do spotkania miało dojść u niej w mieszkaniu, w kamienicy przy ul. Raszkowskiej.

+

Podejrzany był już namierzony w kwiaciarni na Placu 23 stycznia. Od tego momentu był śledzony przez tajniaka. Po wejściu w bramę jednej z kamienic, zorientował się, że weszło za nim dwóch mężczyzn. Ci krzyknęli: Stój policja. Na ziemię!

Moment później obezwładniało go już 4 kryminalnych. „Ofiara” miała wg scenariusza skończyć 14-lat w grudniu. W rzeczywistości były to osoby dorosłe.

Cały odcinek można obejrzeć tutaj:

https://www.ipla.tv/wideo/wiedza/Lowca-pedofilow/5010274/Sezon-5/5014557/Lowca-pedofilow-Odcinek-74/051198873c0c2ff47a2854f983d3dcf5

Podejrzanemu na podstawie art. 200a pkt 2 kodeksu karnego drogi do 2 lat więzienia:

§ 2. Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Łowca pedofilów zatrzymał ostrowianina

O sprawie zatrzymania mężczyzny pisaliśmy jako pierwsi już w listopadzie:

CZYTAJ  Spektakularna kradzież z domu

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
27
0
Napisz co o tym sądziszx