Okradziono niewidomego masażystę

Udostępnij
Tweet

Leszek Kaczmarek, mieszkający na co dzień w gm. Nowe Skalmierzyce, został okradziony. Z działki znajdującej się przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wlkp. skradziono stół do masażu. Pan Leszek jest świeżo po kursie i zamierzał pomimo swojej niepełnosprawności, w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie.

+

Problemy ze wzrokiem pan Leszek miał jeszcze w szkole podstawowej. Mając 18 lat przestał całkowicie widzieć. Powodem były wadliwe geny od strony ojca. Niewidomy jest także brat naszego bohatera.

Pomimo uprzykrzającego życie schorzenia, pan Leszek jest pozytywną osobą. Potrafi gotować, szyć, a nawet tworzyć w małym warsztacie. Ukończył szkołę muzyczną i niejednokrotnie występował na scenie.

Teraz kiedy skończył kurs masażysty, chciał wziąć sprawy w swoje ręce. Pewnego dnia przyjechał na działkę, gdzie uwielbia spędzać czas. Zorientował się, że jest otwarty garaż, a z jego wnętrza zniknął specjalistyczny stół do masażu. Wiele myśli kłębiło się w głowie pana Leszka.

Z pomocą przyszli internauci. Z potrzebnej kwoty 1100 zł uzbierał nawet 1500. Już jutro z pomocą koleżanki zamierza kupić nowe łóżko.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
12
0
Napisz co o tym sądziszx