OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
DJ wypił „rozchodniaczka”? Złapała go policja

DJ wypił „rozchodniaczka”? Złapała go policja

Jeden z DJ-ów z powiatu ostrowskiego wpadł w ręce stróżów prawa. Do jego zatrzymania doszło w nocy z soboty na niedzielę przed godziną 1:00 w Przygodzicach. Okazało się, że był pijany i kierował autem.

+

42-letni mężczyzna wydmuchał 0,9 promila. Noc spędził na izbie wytrzeźwień. Do Renault Megane podczepiona była przyczepa ze sprzętem nagłośnieniowym.

Według nieoficjalnych informacji sprawca został poczęstowany „rozchodniaczkiem” po zakończonej imprezie, którą nagłaśniał.

Ta sytuacja będzie go kosztować co najmniej 5 tysięcy złotych i minimum 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nie żyje mężczyzna. Wypadek na obwodnicy. Kurier zamiast ratować życie wolał przepakowywać paczki (ZDJĘCIA)
20 komentarzy
20
0
Napisz co o tym sądziszx
×