Po dopalaczach zabił babcię?

Udostępnij
Tweet

Policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego, teraz prokuratura interweniowały w jednym z mieszkań bloku przy ul. Konopnickiej w Kaliszu. Służby ratunkowe zostały poinformowane o mężczyźnie, który zamknął się w lokalu mieszkalnym i groził popełnieniem samobójstwa. Po siłowym wejściu do mieszkania okazało się, że wewnątrz znajdują się zwłoki 74-letniej kobiety – prawdopodobnie babci zatrzymanego 23-latka.

+

– Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu interweniowali w jednym z bloków przy ul. Marii Konopnickiej na prośbę członków urodziny, gdyż nie mogli dostać się do środka. Na miejscu pojawiła się także straż pożarna, gdzie strażacy po uzgodnieniu z policją i rodziną kobiety zajmującej mieszkanie wyważyli drzwi wejściowe. Wewnątrz ujawniono ciało starszej kobiety i 23-letneigo mężczyznę, który został zatrzymany – informuje portal Kalisz24 INFO asp. Anna Jaworska-Wojnicz oficer prasowa policji w Kaliszu.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kaliszu potwierdza, że doszło do zabójstwa. Na ciele starszej kobiety ujawniono ślady wskazujące na morderstwo przy użyciu pałki. Rodzina przyznaje, że 23-latek miał problemy z dopalaczami.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  17-latka podłączona do respiratora po wypadku na hulajnodze (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
14
0
Napisz co o tym sądziszx