OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ciężarówka z piaskiem przewróciła się

W Gorzycach Wielkich przewróciła się ciężarówka przewożąca piasek. Kierowca z urazem ręki został zabrany do szpitala. Na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej z powodu wycieku paliwa. Do zdarzenia doszło podczas wyładunku. 

+

 

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tj
odpowiada  mieszkaniec
1 rok temu

aha , czyli standardowo jak to w PL na placach budowy , zero BHP , zero przygotowania placu na dostawy materiałów , zero jakiejkolwiek odpowiedzialności kierownika budowy itp. itd.
jeszcze długo by wymieniać , tak to polska wolna amerykanka na budowach ,,,

123
odpowiada  Janusz
1 rok temu

Na kombajn nie ma żadnego prawa jazdy to po pierwsze, a po drugie na ciężarówki są osobne PJ i uprawnienia niż na traktor.

123
odpowiada  mieszkaniec
1 rok temu

Z wierzchu niby ładny i równy grunt, a jak osie dostały obciążenia przy podnoszeniu kipra to wszystko usiadło i jak kiper w górze to już sytuacja nie do odratowania …

Gruby
odpowiada  T
1 rok temu

A dlaczego pytasz? Tak. Pamiętam

Aaa
odpowiada  Janusz
1 rok temu

Janusz dobra rada dla Ciebie jak się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj a nie pi***olisz głupoty.

AA
odpowiada  Janusz
1 rok temu

Panie Januszu na samochody ciężarowe trzeba mieć inne prawo jazdy niż na kombajn i traktor. Piszesz tutaj tak, to pewnie nie masz żadnego prawa jazdy bo się nie orientujesz w tak prostych sprawach. Lepiej nic więcej nie pisz.

mieszkaniec
1 rok temu

winny nie jest kierowca tylko osoba, która kazała mu w tym miejscu wysypywać, gdyż nie uprzedziła go, iż miesiąc wcześniej w tym miejscu kopano kanalizację. A ponieważ gruntu nie zagęszczono, no bo i po co, gdy przyszło obciążenie na oś, przyczepa z jednej strony siadła, a ładunek dopełnił reszty.

T
1 rok temu

Czy jest tu jakiś kibic żużla. Co pamięta wypadek Rifa Saigrtiewa

ABC
odpowiada  Janusz
1 rok temu

Nie wiesz jak było to nie pierd… kmiocie!!!

QWERTY 01
1 rok temu

Widać, że przewrócił się przy wysypywaniu piasku (kiprowaniu) – przy dużych wywrotkach, szczególnie naczepach bardzo ważne jest równe podłoże przy sypaniu towaru, czasem wystarczy, że nawet jedno koło będzie stało w jakieś dziurze/dołku i nieszczęście gotowe …
Podejrzewam, że swoją rolę odegrał również wiejący dziś silny wiatr, taka wywrotka w górze działa jak żagiel na wietrze …
Nie ma lekko, dziś to “ostatni chleb”.

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x