Piotr Walkowski poparł Łukasza Mikołajczyka

To niemałe zaskoczenie w lokalnej kampanii. Łukasz Mikołajczyk, ubiegający się o ponowny wybór na funkcję Senatora, został poparty przez Piotra Walkowskiego jra. Na co dzień stoją po dwóch stronach barykady. Piotr Walkowski jr kojarzony z PSL, a to nazywane było przez Pawła Kukiza mafią. Z drugiej strony mamy Łukasza Mikołajczyka z Prawa i Sprawiedliwości, partii mówiącej o walce z nieprawidłowościami. 

+

Piotr Walkowski jr poparł Łukasza Mikołajczyka za działalność na rzecz powiatu ostrowskiego przez mijającą kadencję. Walkowski zaznacza, że nie ma dla niego znaczenia, że jego ojciec jest posłem Polskiego Stronnictwa Ludowego, a to w ramach koalicji popiera Ewę Matecką, kontrkandydatkę Mikołajczyka.

Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego zaznacza, że senator Mikołajczyk doskonale radził sobie z problemami powiatu, zarówno infrastrukturalnymi, społecznymi czy zdrowotnymi, związanymi ze szpitalem. – Ważne jest to, że mamy „swojego człowieka” w Warszawie, który godnie nas reprezentuje, ale i służy jako „łącznik” między nami a Warszawą – powiedział Walkowski jr.

– Nie pytam, nie patrzę kto na kogo głosował i kto z kim sympatyzuje. Senator jest jeden, reprezentuje wszystkich mieszkańców i wszystkich włodarzy – powiedział sam o sobie senator Mikołajczyk.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zaginął 15-latek. Rodzina prosi o pomoc
Subskrybuj
Powiadom o

54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Panie Walkowski
4 lat temu

Niech Pan się dobrze zastanowi…. obiecanki cacanki, a po wszystkim wypnie się na Pana, jak to ma w zwyczaju robić.
Gdy ludzie mu są potrzebni, to wydzwania po nocach, mailuje, pochlebia…. na końcu jak wyżutą gumę wypluje ot co…
Pan Senator tak ponoć kochał pracę w szkole….Ale woli walczyć o drugą kadencję…Jako były Dyrektor, jak załatwił swojej żonie pracę nauczycielki w szkole podstawowej nr 9, obstawił się gdzie mógł to to jest porządek i uczciwość?. Bajer ma dobry to ludzie, tfu baby lecą do niego jak muchy do g…..
Trudno powiedzieć czy jego praktyki Stowarzyszeniowe są prawe i sprawiedliwe…, koleżanka została asystentką, biuro podróży kolegi wuefisty, lewizna, wnioski które podsuwał pani Klimek, pani Malag, tam rączka rączkę myje….
Najwięcej co zrobił to właził w tyłek emerytom, seniorom i załatwiał swoje prywatne sprawy.
Siedząc całą kadencję cichutko w kąciku żeby się nie wychylac, nie robić afer, nie wzbudzać kontrowersji. Ożywienie nastąpiło teraz gdy kadencja się kończy, prezydentura Ostrowa nie wypaliła, dlatego też szybko coś trzeba robić. Szum wokół swojego nazwiska…..nie jest ważne czy źle czy dobrze mówią, ważne że wymieniają jego nazwisko, bo gdy przyjdzie do głosowania to liczy że ktoś je sobie przypomni………
I tacy ludzie uczą innych uczciwości.
…w pierwszej ławce siedzą w kościele i z proboszczem najlepsi kumple….
……. ludzie nie dajcie się nabrać….

Ciepłownik
4 lat temu

Byle popłynąć z prądem, bo w bezinteresowność, to chyba nikt nie wierzy.

?
4 lat temu

Idiota poparł idiotę z PiSu!
Mikołajczyk to pisowska męda!
Łysy okularnik i ględa?
Tylko idioci będą głosować na tego frajera!
Walić PiS i tych co głosują na tych czubków!
Ludzi kaczora dyktatora!

Ostrowiak
4 lat temu

A co to za persona ten Walkowski jr? Typowy obrotowy PSLowiec. Z każdym byle mieć władzę.

Czesław
4 lat temu

Źle się dzieje w PSL, kiedy członkowie nie pamiętają ataków PiS i głosują na swoich oprawców, to nie przyniesie sukcesu ani jednemu ani drugiemu ugrupowaniu.

Bombowe wybryki patopato
4 lat temu

Haha osoby na zdjęciu promujące tego Pana zniechęcają do poparcia pamiętam te dziewczynę że szkoły z Salezjanek szkodza że to patologia Ostrowska nie zapomnę jak jej siostra zadzwoniła na policję twierdząc że położyła pod komenda bombe atomowa!!! to trzeba mieć talent

Bolek
4 lat temu

Bardzo dobra decyzja! Ja jestem zwolennikiem PSL i na pewno do Senatu nie zagłosuje na Koalicje Obywatelska!

pisiororrr !
4 lat temu

Wiele dupków PO równo jęzorem miele a PiS w sondażach ciągle na czele ! Ha,ha,ha ! Wasza bezradność powala,babcia mówiła o takich,,że porywają się z motyką na słońce ! Ha,ha,ha !

bolo
odpowiada  pisiororrr !
4 lat temu

Kaczorek nieźle platfusów ogrywa ! Zaliczą glebę w wyborach jak mityczny Ikar,co obrósł w piórka i do słońca mu się zachciało ! Platfusy,za wysokie progi z nie rozgarniętym Schetyną !

Jk
odpowiada  pisiororrr !
4 lat temu

Ciągle powolujesz się na babcię a swojego zdania nie masz?

Jk
odpowiada  pisiororrr !
4 lat temu

Biedna babcia z takim matołem musiała się męczyć.!!!

cx
4 lat temu

Junior Walkowski poparła senatora – ale mi persona . No posle teraz masz wygrane . Jak cie juz takie b…i
popieraja – gratulacje . I tam nie dostaniesz poparcie .

Ja
4 lat temu

To Syn Grubego Piotrka co jest Promotorem Gęsiarni w Jankowie

54
0
Napisz co o tym sądziszx