Piotr Walkowski poparł Łukasza Mikołajczyka

Udostępnij
Tweet

To niemałe zaskoczenie w lokalnej kampanii. Łukasz Mikołajczyk, ubiegający się o ponowny wybór na funkcję Senatora, został poparty przez Piotra Walkowskiego jra. Na co dzień stoją po dwóch stronach barykady. Piotr Walkowski jr kojarzony z PSL, a to nazywane było przez Pawła Kukiza mafią. Z drugiej strony mamy Łukasza Mikołajczyka z Prawa i Sprawiedliwości, partii mówiącej o walce z nieprawidłowościami. 

+

Piotr Walkowski jr poparł Łukasza Mikołajczyka za działalność na rzecz powiatu ostrowskiego przez mijającą kadencję. Walkowski zaznacza, że nie ma dla niego znaczenia, że jego ojciec jest posłem Polskiego Stronnictwa Ludowego, a to w ramach koalicji popiera Ewę Matecką, kontrkandydatkę Mikołajczyka.

Przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego zaznacza, że senator Mikołajczyk doskonale radził sobie z problemami powiatu, zarówno infrastrukturalnymi, społecznymi czy zdrowotnymi, związanymi ze szpitalem. – Ważne jest to, że mamy „swojego człowieka” w Warszawie, który godnie nas reprezentuje, ale i służy jako „łącznik” między nami a Warszawą – powiedział Walkowski jr.

– Nie pytam, nie patrzę kto na kogo głosował i kto z kim sympatyzuje. Senator jest jeden, reprezentuje wszystkich mieszkańców i wszystkich włodarzy – powiedział sam o sobie senator Mikołajczyk.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
4 lat temu

To się nazywa brak kręgosłupa moralnego. Wpierw startuje list PSL, promuje się na nazwisku ojca członka PSL i parlamentarzysty z tego ugrupowania a teraz oświadcza, że NIE mówi w imieniu PSL.

Lekkoatleta
odpowiada  Ostrowianka
4 lat temu

Senator jest tylko jeden w okręgu i jak potrafi łączyć różne środowiska ponad podziałami z korzyścią dla swojego okręgu to jest atut.

Wip
4 lat temu

Czy to syn tego co nie wiedział,że głosuje przeciwko obwodnicy,bo 3 przyciski nie ogarnia

Kat
4 lat temu

Wymiar niesprawiedliwości czyli nadzwyczajną kastę opanowaną przez komuchów i ich POtomstwo. Jeżeli nie jesteś z tej opcji nie masz szans w zawodzie prawniczym.

Wow
odpowiada  Kat
4 lat temu

W zawodzie prawniczym maja być osoby szanujące obecny porządek prawny. Działania Pana Ziobro nikomu nie ułatwiły dostępu do tego zawodu. Trybunał konstytucyjny został zniszczony.

mariano
4 lat temu

To Mikołajczyk już do zawodu nauczyciela wrócić nie chce ? … zawsze mnie to zastanawiało czy ci ludzie naprawdę pchają się do władzy dla dobra Polski czy dla dobra swoich osobistych korzyści ? Za komuny towarzyszy w Ostrowie było na pęczki ale prawdziwego komunistę osobiście to znałem tylko jednego reszta to b@nd@ karierowiczów i cwaniaków w szeregach PZPR … : )

Sara
4 lat temu

I tak się niedługo sritruś jr zmieni w jabbe hata vel prosiaczek z jabłuszkiem w buźce???

bezpartyjny
4 lat temu

Dzień dobry pod Lidl zrobiło swoje w zdobyciu elektoratu proponuję wszystkim przyszłym posłom brać przykład z pana Mikołajczyka .

milosnik KK
4 lat temu

Pan Walkowski jr jak za pierwszym razem kandydował na radnego to woził się po nazwisku swojego ojca dlatego, na plakatach nie było jego zdjęcia.Pan Senator złamał Konstytucję biorąc udział w głosowaniach w Senacie. Zatem, kombinatorzy – karierowicze polityczni przyciągają się wzajemnie. A co takiego dla Ostrowa załatwili senatorowie i posłowie z Ostrowa i Skalmierzyc ???? Oprócz służenia do okolicznościowych nabożeństw ???

Raz sierpem raz młotem czerwoną.....
odpowiada  milosnik KK
4 lat temu

A co załatwił Urbaniak ? Będąc posłem nawet głosu nie zabierał….bo nie miał nic do POwiedzenia.

prywatny przewoznik
4 lat temu

zrobia wszystko zeby dostac sie tylko do koryta i moge to kazdemu prosto w oczy powiedziec

Ty
4 lat temu

Jeżeli ktos nie oglada tvp nie widzi tego ze w kraju zyje sie lepiej! Platforma wszystko likwidowala posterunki policji, urzedy pocztowe, stocznie, kopalnie, szpitale wyprzedajac polski majatek!
Nawet zasilek pogrzebowy obnizyli, ulgi budowlane i za internet zabrali! Do 67 lat kazali nam pracować, na nic pieniedzy nie było, zadna grupa nie dostala podwyżki! Naprawdę chcecie by Ci ludzie nami rzadzili? Precz z PO !!!

Bols
odpowiada  Ty
4 lat temu

Oglądanie tvpis poczyniło nieodwracalne zmiany w twoim mózgu.

Ja
odpowiada  Ty
4 lat temu

Tobie od oglądania tej tuby pissowskiej propagandy kompletnie na łeb padło…

Jacek
4 lat temu

No i mamy tutaj farmę TROLI na wzór Inowrocławia i innych miejsc #####

54
0
Napisz co o tym sądziszx