OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Premier Morawiecki ponownie przyjedzie

Na najbliższą sobotę planowane jest swoiste tourne premiera Morawieckiego po ziemi południowo-wielkopolskiej. 

+

Najbardziej pewna jest na ten moment wizyta w Pleszewie. Do wieczora plan wizyt powinien zostać dopracowany.

Wizyta w Pleszewie odbędzie się najprawdopodobniej na tamtejszym Rynku, gdzie nastąpi przemówienie premiera oraz spotkanie z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że niedawno premier Morawiecki odwiedził Ostrzeszów, gdzie zorganizowano specjalnie festyn miejski. Mocno promowane były koła gospodyń wiejskich oraz zespoły ludowe.

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do Mieszkanki
odpowiada  Mieszkanka
1 rok temu

Chętnie zatrudnię – będzie pani miała okazję ewoluować swoje wartości z pracy na wyższe poziomy i egzaltować się tym najcenniejszym uczuciem ! A ja oddam się innym doznaniom… ?

@ Mieszkanka
1 rok temu

Nie dziwię się,że mąż odszedł zapadając na zdrowiu – kto by wytrzymał i wytrwał z tak gderliwym babskiem !

Mieszkanka
1 rok temu

Jajo. Taki ten twój rząd jest elastyczny że zwozi śmieci z całej Europy.o lotach swoich polityków nie wspomnę, o rozbitych limuzynach też nie, albo o korzystaniu z usług 14 letnich dziewczynek itd.itd. taki się zrobił elastyczny że zapomniał że miała być pokora i umiar. Krótką pamięć ma ten twój rząd. Acha zapomniałam że im się przecież należy. Jakoś o tym nie zapomnieli.

koleś
odpowiada  Mieszkanka
1 rok temu

Ta prezentowana przez Ciebie pracowitość,budzi wątpliwość – skoro masz czas cały dzień spędzać przed komputerem i produkować komentarze ! I to psu na budę – bo co znaczy jedna egzaltowana leciwa mamuśka ! Wyluzuj,bo się nabawisz dysfunkcji umysłowej ! Przy zmianie lat – grozi długotrwałym leczeniem !

fizyk
odpowiada  Mieszkanka
1 rok temu

historyk czytam te twoje wypociny i dochodzę do wniosku że ty jesteś du*a nie historyk.Opisujesz w swoich wypocinach lata 30-40 ubiegłego wieku ,stan umysłu i inne bzdety, krytykujesz pisiorów którzy rządzą od czterech lat, nic nie wspominasz o rządach platfusów.Wniosek nasuwa się jeden , jesteś lewakiem ubekiem albo żre cię Alzheimer.

Mieszkanka
1 rok temu

Robawiony pusioku który woli zachłanność swojego rządu , te pieniądze nie są rządu, rząd nie ma żadnych pieniędzy to jest kasa całego narodu, nie po to żeby ją rozdawać ale po to żeby ją mądrze inwestować. Ekonomia się kłania. A co do wieku emerytalnego. Człowiek bez pracy nic nie znaczy. Pracować należy tak długo jak można bo to praca nas trzyma w ryzach i daje poczucie własnej wartości a nie ma nic cenniejszego niż to uczucie.

Mieszkanka
odpowiada  rozbawiony pisior
1 rok temu

Z pewnością jesteś beneficjentem tych pincetek dlatego tak bronisz tych co je rozdawana. Ja wychowałam 4 dzieci sama bo mąż zmarł , pracowałam całe dnie żeby je wykształcić, są mądrymi przyzwoitymi , pracowitymi ludźmi ,którzy nie patrzą aż im coś ktoś da tylko liczą na siebie a ja pękam z dumy że dokonałam tak wielkiej rzeczy sama. I żaden rozbawiony, roszczeniowy pisior nie wmówi mi ,że to co się teraz dzieje jest dobre. Nie mam emerytury dlatego że wychowałam 4 dzieci. Mam ją bo sobie sama wypracowałam i nadal nie siedzę na dupsku tyko pracuję, bo człowiek bez pracy nic nie znaczy.

PO czy PIS
1 rok temu

Wyborco! czy naprawdę nie ma innych LIST np. PSL czy Lewica,
mam już dość jęczenia że PO niedobre, PIS jeszcze gorszy, włączyć myślenie świat jest różnorodny a wy zamknięci w swoich wyborach, współczuję…..

historyk
odpowiada  Mieszkanka
1 rok temu

W “Mein Kampf” …. też w 1938 r blisko 100 % Niemców popierało….. a w 1944 wyszło jak wyszło…. a teraz się kajają , co niektórzy !!! To jaki wtedy był ich stan umysłu , rozum ( lub jego brak! ). I kiedy ta większość zrozumiała swój błąd….. jak dostali łupnia !!! Nie zawsze większość ma rację, a tym bardziej jak w swojej głupocie da się omamić !

Jajo @ Mieszkanka
odpowiada  Mieszkanka
1 rok temu

Nie marudź,wybierz się na przejażdżkę rowerową Staroprzygodzką do Jankowa – zażyjesz inhalacji ze smrodu zwózki odpadów i śmieci z całego powiatu i gmin ! Tak zarządził nasz lokalny idol PO Urbaniak ,jak był prezydentem ! Taki zachłanny nawet na śmieci z okolic powiatu ! A na marginesie,zawsze były gorsze i lepsze czasy i rząd musi być elastyczny !

74
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x