Premier Morawiecki ponownie przyjedzie

Na najbliższą sobotę planowane jest swoiste tourne premiera Morawieckiego po ziemi południowo-wielkopolskiej. 

+

Najbardziej pewna jest na ten moment wizyta w Pleszewie. Do wieczora plan wizyt powinien zostać dopracowany.

Wizyta w Pleszewie odbędzie się najprawdopodobniej na tamtejszym Rynku, gdzie nastąpi przemówienie premiera oraz spotkanie z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że niedawno premier Morawiecki odwiedził Ostrzeszów, gdzie zorganizowano specjalnie festyn miejski. Mocno promowane były koła gospodyń wiejskich oraz zespoły ludowe.

POLECANE NEWSY

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
@ Mieszkanka
3 lat temu

Nie dziwię się,że mąż odszedł zapadając na zdrowiu – kto by wytrzymał i wytrwał z tak gderliwym babskiem !

Mieszkanka
3 lat temu

Jajo. Taki ten twój rząd jest elastyczny że zwozi śmieci z całej Europy.o lotach swoich polityków nie wspomnę, o rozbitych limuzynach też nie, albo o korzystaniu z usług 14 letnich dziewczynek itd.itd. taki się zrobił elastyczny że zapomniał że miała być pokora i umiar. Krótką pamięć ma ten twój rząd. Acha zapomniałam że im się przecież należy. Jakoś o tym nie zapomnieli.

Mieszkanka
3 lat temu

Robawiony pusioku który woli zachłanność swojego rządu , te pieniądze nie są rządu, rząd nie ma żadnych pieniędzy to jest kasa całego narodu, nie po to żeby ją rozdawać ale po to żeby ją mądrze inwestować. Ekonomia się kłania. A co do wieku emerytalnego. Człowiek bez pracy nic nie znaczy. Pracować należy tak długo jak można bo to praca nas trzyma w ryzach i daje poczucie własnej wartości a nie ma nic cenniejszego niż to uczucie.

koleś
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Ta prezentowana przez Ciebie pracowitość,budzi wątpliwość – skoro masz czas cały dzień spędzać przed komputerem i produkować komentarze ! I to psu na budę – bo co znaczy jedna egzaltowana leciwa mamuśka ! Wyluzuj,bo się nabawisz dysfunkcji umysłowej ! Przy zmianie lat – grozi długotrwałym leczeniem !

do Mieszkanki
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Chętnie zatrudnię – będzie pani miała okazję ewoluować swoje wartości z pracy na wyższe poziomy i egzaltować się tym najcenniejszym uczuciem ! A ja oddam się innym doznaniom… ?

PO czy PIS
3 lat temu

Wyborco! czy naprawdę nie ma innych LIST np. PSL czy Lewica,
mam już dość jęczenia że PO niedobre, PIS jeszcze gorszy, włączyć myślenie świat jest różnorodny a wy zamknięci w swoich wyborach, współczuję…..

rozbawiony pisior
3 lat temu

Wolę zachłanność,którą po części dzielą się z społeczeństwem,niż pozbawianie społeczeństwa przywilejów np.podwyższenie wieku emerytalnego,który Polacy mieli jak tylko pamiętam ! Właśnie za PO,zdążaliśmy do zapaści budżetu,,piniędzy nie ma i nie będzie,, ,,Tusk szukał gdzie zakopane,, Stąd nerwowe kroki Tuska,emerytura i OFE – aby szukać kasy ! Dalej byłoby jeszcze gorzej ! A zachłanni czerpali zyski z nie płacenia WAT ! Nawet jak będzie przejściowy krach,zawsze można zacisnąć pasa,gorzej jak za Tuska już nie będzie ! Taj,jak w rodzinie – mam większy dochód,daję dzieciom i żonie więcej,mniejsze zyski z czegoś trzeba zrezygnować ! Normalna zasada manewru finansowego,zależnie od koniunktury ! Prędzej Ty padniesz niż nasz kraj ! A żółć oszczędzajcie na potem – bo wyborach będziecie rozjechani ! Twój komentarz to stadium chorobliwej desperacji – głos na pustyni ! Większość nie słyszy !

Mieszkanka
odpowiada  rozbawiony pisior
3 lat temu

Z pewnością jesteś beneficjentem tych pincetek dlatego tak bronisz tych co je rozdawana. Ja wychowałam 4 dzieci sama bo mąż zmarł , pracowałam całe dnie żeby je wykształcić, są mądrymi przyzwoitymi , pracowitymi ludźmi ,którzy nie patrzą aż im coś ktoś da tylko liczą na siebie a ja pękam z dumy że dokonałam tak wielkiej rzeczy sama. I żaden rozbawiony, roszczeniowy pisior nie wmówi mi ,że to co się teraz dzieje jest dobre. Nie mam emerytury dlatego że wychowałam 4 dzieci. Mam ją bo sobie sama wypracowałam i nadal nie siedzę na dupsku tyko pracuję, bo człowiek bez pracy nic nie znaczy.

Mieszkanka
3 lat temu

Rozbawiony pisior. Mądre słowa napisałeś tylko na końcu. Tak jak Rzym padł przez butę u rozwiązłość rządzących tak i nasz kraj padnie przez te same zalety twojego rządu który tak wychwalasz. A zaradność tychże pomyliła ci się z zachłannością .

Jajo @ Mieszkanka
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Nie marudź,wybierz się na przejażdżkę rowerową Staroprzygodzką do Jankowa – zażyjesz inhalacji ze smrodu zwózki odpadów i śmieci z całego powiatu i gmin ! Tak zarządził nasz lokalny idol PO Urbaniak ,jak był prezydentem ! Taki zachłanny nawet na śmieci z okolic powiatu ! A na marginesie,zawsze były gorsze i lepsze czasy i rząd musi być elastyczny !

Mieszkanka
3 lat temu

Nie wiem czy ktoś mu jeszcze wierzy? Czasem nie chce się już słuchać tych wszystkich kłamstw,. Jeżdżą brednie opowiadają a robią swoje. Najgorsze jest to że ludzie wierzą w te brednie. Wiadomo że bogaty nigdy nie będzie biednemu bratem. Szpitale zamykają, leków nie ma, pedofilia w kościołach kwitnie, drożyzna coraz większa a ten ma czelność przyjeżdżać i farmazony opowiadać. A ten ciemny naród to kupuje. Łykają te brednie jak pelikan, jakby swojego rozumu nie mieli. I to jest najbardziej żałosne.

!!!
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Kwestia wiary jest osobistym wyborem ! I nic Ci do tego ! Jedni wierzą w PiS inni w PO – wygrywa większość ! Posądzając o b rak rozumu miliony Polaków,stawia pytanie o Twój stan umysłu !

Jacek
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Komunizm wypędził z Polski za chlebem kilka milionów ludzi. POstkomunizm POszedł POdobna drogą i też wypędził z Polski kilka milionów ludzi! Nie da się naprawić państw psutego przez 70 lat (45 lat komunizmu i 25 lat POstkomunizmu)!

historyk
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

W „Mein Kampf” …. też w 1938 r blisko 100 % Niemców popierało….. a w 1944 wyszło jak wyszło…. a teraz się kajają , co niektórzy !!! To jaki wtedy był ich stan umysłu , rozum ( lub jego brak! ). I kiedy ta większość zrozumiała swój błąd….. jak dostali łupnia !!! Nie zawsze większość ma rację, a tym bardziej jak w swojej głupocie da się omamić !

fizyk
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

historyk czytam te twoje wypociny i dochodzę do wniosku że ty jesteś du*a nie historyk.Opisujesz w swoich wypocinach lata 30-40 ubiegłego wieku ,stan umysłu i inne bzdety, krytykujesz pisiorów którzy rządzą od czterech lat, nic nie wspominasz o rządach platfusów.Wniosek nasuwa się jeden , jesteś lewakiem ubekiem albo żre cię Alzheimer.

rozbawiony pisior
3 lat temu

Kundle PO szczekają na forum a wyborcy PiS u wybierają przy urnach ! Zacietrzewienie i zawziętość świadczy, jacy jesteście bezradni, ustawiani przez Kaczora ! Nakręceni jak po dopalaczach,ślina cieknie od z gęby od zgryźliwych wystąpień a Kaczor po wyborach na kanapie z kotem będzie świętował klęskę dziczy PO ! Dwie kolejne kadencje samodzielnego rządzenia – tego nie powtórzy żadna partia w tym stuleciu ! I jeszcze,kto potrafi zarobić dla siebie i umieć tak zarządzić aby się dorobić – to nie wada a zaleta ! Polityk jak każdy,ma prawo do pomnażania majątku dla rodziny ! A państwo i jego organy do ścigania nieprawidłowości ! Dojdziecie platfusy do władzy to go rozliczycie ! Finito ! Mieliście władzę,ale rozpasanie ( restauracja u Sowy ) Was zgubiło ! Trzeba było choć trochę dzielić się z narodem kasą z budżetu i zadbać o ten budżet a nie dbać tylko o dochody ,,KASTY WYBRAŃCÓW,, NIE PŁACĄCYCH PODATKÓW,, ! Albo kombinatorów,politycznych kolesi ! Afery ma każda partia,Kaczor także,ale wyborcy oceniają ich wielkość ! Wszystkich nie upilnujesz ! Rzym upadł przez butę,rozwięzłość i mniemanie o wielkości doznał klęski od azjatyckich plemion na małych konikach i bez zbroi ! Tak właśnie polegliście i już się nie podniesiecie !

Mieszkanka
odpowiada  rozbawiony pisior
3 lat temu

Mój stan umysłu ma się świetnie i proszę się o niego nie troszczyć. Możemy podyskutować o historii polityki, o upadku cesarstwa rzymskiego i o ich przyczynach. Konkluzje Cię , zaskoczą. Wniosek jest jeden , nie ma idealnych rządów, idealnych ludzi. A każda władza kiedyś się kończy. Warto o tym pamiętać .

Ostrowianka
3 lat temu

SZKODA CZASU I SIŁ PANIE PREMIERZE NA LUDZI CO PLUJĄ NA POLSKI RZĄD POPIERAJĄC BANDĘ ZŁODZIEI KTORA ZRÓWNAŁA Z ZIEMIĄ SETKI MIEJSC PRACY ! 25 milionów pobranych a nie wpłaconych skladek pracowniczych do ZUS przez jednego a Afery hazardowej to pikuś wg komentujących równych swoim idolom …

Kruppa
3 lat temu

Zapraszamy do Mahle gdzie cały menagment to nieprzejednane zagłębie POKO.

Jacek
odpowiada  Kruppa
3 lat temu

Oni uważają, że pracują w światowym koncernie. To akurat się zgadza, ale zarobki dla pracowników, to już V świat!

74
0
Napisz co o tym sądziszx