Premier Morawiecki ponownie przyjedzie

Na najbliższą sobotę planowane jest swoiste tourne premiera Morawieckiego po ziemi południowo-wielkopolskiej. 

+

Najbardziej pewna jest na ten moment wizyta w Pleszewie. Do wieczora plan wizyt powinien zostać dopracowany.

Wizyta w Pleszewie odbędzie się najprawdopodobniej na tamtejszym Rynku, gdzie nastąpi przemówienie premiera oraz spotkanie z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że niedawno premier Morawiecki odwiedził Ostrzeszów, gdzie zorganizowano specjalnie festyn miejski. Mocno promowane były koła gospodyń wiejskich oraz zespoły ludowe.

CZYTAJ  Oddali hołd pod pomnikiem Papieża po publikacji TVN o kryciu księży. Stanowisko Papieża Franciszka

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
@ Mieszkanka
3 lat temu

Nie dziwię się,że mąż odszedł zapadając na zdrowiu – kto by wytrzymał i wytrwał z tak gderliwym babskiem !

Mieszkanka
3 lat temu

Jajo. Taki ten twój rząd jest elastyczny że zwozi śmieci z całej Europy.o lotach swoich polityków nie wspomnę, o rozbitych limuzynach też nie, albo o korzystaniu z usług 14 letnich dziewczynek itd.itd. taki się zrobił elastyczny że zapomniał że miała być pokora i umiar. Krótką pamięć ma ten twój rząd. Acha zapomniałam że im się przecież należy. Jakoś o tym nie zapomnieli.

Mieszkanka
3 lat temu

Robawiony pusioku który woli zachłanność swojego rządu , te pieniądze nie są rządu, rząd nie ma żadnych pieniędzy to jest kasa całego narodu, nie po to żeby ją rozdawać ale po to żeby ją mądrze inwestować. Ekonomia się kłania. A co do wieku emerytalnego. Człowiek bez pracy nic nie znaczy. Pracować należy tak długo jak można bo to praca nas trzyma w ryzach i daje poczucie własnej wartości a nie ma nic cenniejszego niż to uczucie.

koleś
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Ta prezentowana przez Ciebie pracowitość,budzi wątpliwość – skoro masz czas cały dzień spędzać przed komputerem i produkować komentarze ! I to psu na budę – bo co znaczy jedna egzaltowana leciwa mamuśka ! Wyluzuj,bo się nabawisz dysfunkcji umysłowej ! Przy zmianie lat – grozi długotrwałym leczeniem !

do Mieszkanki
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Chętnie zatrudnię – będzie pani miała okazję ewoluować swoje wartości z pracy na wyższe poziomy i egzaltować się tym najcenniejszym uczuciem ! A ja oddam się innym doznaniom… ?

PO czy PIS
3 lat temu

Wyborco! czy naprawdę nie ma innych LIST np. PSL czy Lewica,
mam już dość jęczenia że PO niedobre, PIS jeszcze gorszy, włączyć myślenie świat jest różnorodny a wy zamknięci w swoich wyborach, współczuję…..

rozbawiony pisior
3 lat temu

Wolę zachłanność,którą po części dzielą się z społeczeństwem,niż pozbawianie społeczeństwa przywilejów np.podwyższenie wieku emerytalnego,który Polacy mieli jak tylko pamiętam ! Właśnie za PO,zdążaliśmy do zapaści budżetu,,piniędzy nie ma i nie będzie,, ,,Tusk szukał gdzie zakopane,, Stąd nerwowe kroki Tuska,emerytura i OFE – aby szukać kasy ! Dalej byłoby jeszcze gorzej ! A zachłanni czerpali zyski z nie płacenia WAT ! Nawet jak będzie przejściowy krach,zawsze można zacisnąć pasa,gorzej jak za Tuska już nie będzie ! Taj,jak w rodzinie – mam większy dochód,daję dzieciom i żonie więcej,mniejsze zyski z czegoś trzeba zrezygnować ! Normalna zasada manewru finansowego,zależnie od koniunktury ! Prędzej Ty padniesz niż nasz kraj ! A żółć oszczędzajcie na potem – bo wyborach będziecie rozjechani ! Twój komentarz to stadium chorobliwej desperacji – głos na pustyni ! Większość nie słyszy !

Mieszkanka
odpowiada  rozbawiony pisior
3 lat temu

Z pewnością jesteś beneficjentem tych pincetek dlatego tak bronisz tych co je rozdawana. Ja wychowałam 4 dzieci sama bo mąż zmarł , pracowałam całe dnie żeby je wykształcić, są mądrymi przyzwoitymi , pracowitymi ludźmi ,którzy nie patrzą aż im coś ktoś da tylko liczą na siebie a ja pękam z dumy że dokonałam tak wielkiej rzeczy sama. I żaden rozbawiony, roszczeniowy pisior nie wmówi mi ,że to co się teraz dzieje jest dobre. Nie mam emerytury dlatego że wychowałam 4 dzieci. Mam ją bo sobie sama wypracowałam i nadal nie siedzę na dupsku tyko pracuję, bo człowiek bez pracy nic nie znaczy.

Mieszkanka
3 lat temu

Rozbawiony pisior. Mądre słowa napisałeś tylko na końcu. Tak jak Rzym padł przez butę u rozwiązłość rządzących tak i nasz kraj padnie przez te same zalety twojego rządu który tak wychwalasz. A zaradność tychże pomyliła ci się z zachłannością .

Jajo @ Mieszkanka
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Nie marudź,wybierz się na przejażdżkę rowerową Staroprzygodzką do Jankowa – zażyjesz inhalacji ze smrodu zwózki odpadów i śmieci z całego powiatu i gmin ! Tak zarządził nasz lokalny idol PO Urbaniak ,jak był prezydentem ! Taki zachłanny nawet na śmieci z okolic powiatu ! A na marginesie,zawsze były gorsze i lepsze czasy i rząd musi być elastyczny !

Mieszkanka
3 lat temu

Nie wiem czy ktoś mu jeszcze wierzy? Czasem nie chce się już słuchać tych wszystkich kłamstw,. Jeżdżą brednie opowiadają a robią swoje. Najgorsze jest to że ludzie wierzą w te brednie. Wiadomo że bogaty nigdy nie będzie biednemu bratem. Szpitale zamykają, leków nie ma, pedofilia w kościołach kwitnie, drożyzna coraz większa a ten ma czelność przyjeżdżać i farmazony opowiadać. A ten ciemny naród to kupuje. Łykają te brednie jak pelikan, jakby swojego rozumu nie mieli. I to jest najbardziej żałosne.

!!!
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Kwestia wiary jest osobistym wyborem ! I nic Ci do tego ! Jedni wierzą w PiS inni w PO – wygrywa większość ! Posądzając o b rak rozumu miliony Polaków,stawia pytanie o Twój stan umysłu !

Jacek
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

Komunizm wypędził z Polski za chlebem kilka milionów ludzi. POstkomunizm POszedł POdobna drogą i też wypędził z Polski kilka milionów ludzi! Nie da się naprawić państw psutego przez 70 lat (45 lat komunizmu i 25 lat POstkomunizmu)!

historyk
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

W „Mein Kampf” …. też w 1938 r blisko 100 % Niemców popierało….. a w 1944 wyszło jak wyszło…. a teraz się kajają , co niektórzy !!! To jaki wtedy był ich stan umysłu , rozum ( lub jego brak! ). I kiedy ta większość zrozumiała swój błąd….. jak dostali łupnia !!! Nie zawsze większość ma rację, a tym bardziej jak w swojej głupocie da się omamić !

fizyk
odpowiada  Mieszkanka
3 lat temu

historyk czytam te twoje wypociny i dochodzę do wniosku że ty jesteś du*a nie historyk.Opisujesz w swoich wypocinach lata 30-40 ubiegłego wieku ,stan umysłu i inne bzdety, krytykujesz pisiorów którzy rządzą od czterech lat, nic nie wspominasz o rządach platfusów.Wniosek nasuwa się jeden , jesteś lewakiem ubekiem albo żre cię Alzheimer.

rozbawiony pisior
3 lat temu

Kundle PO szczekają na forum a wyborcy PiS u wybierają przy urnach ! Zacietrzewienie i zawziętość świadczy, jacy jesteście bezradni, ustawiani przez Kaczora ! Nakręceni jak po dopalaczach,ślina cieknie od z gęby od zgryźliwych wystąpień a Kaczor po wyborach na kanapie z kotem będzie świętował klęskę dziczy PO ! Dwie kolejne kadencje samodzielnego rządzenia – tego nie powtórzy żadna partia w tym stuleciu ! I jeszcze,kto potrafi zarobić dla siebie i umieć tak zarządzić aby się dorobić – to nie wada a zaleta ! Polityk jak każdy,ma prawo do pomnażania majątku dla rodziny ! A państwo i jego organy do ścigania nieprawidłowości ! Dojdziecie platfusy do władzy to go rozliczycie ! Finito ! Mieliście władzę,ale rozpasanie ( restauracja u Sowy ) Was zgubiło ! Trzeba było choć trochę dzielić się z narodem kasą z budżetu i zadbać o ten budżet a nie dbać tylko o dochody ,,KASTY WYBRAŃCÓW,, NIE PŁACĄCYCH PODATKÓW,, ! Albo kombinatorów,politycznych kolesi ! Afery ma każda partia,Kaczor także,ale wyborcy oceniają ich wielkość ! Wszystkich nie upilnujesz ! Rzym upadł przez butę,rozwięzłość i mniemanie o wielkości doznał klęski od azjatyckich plemion na małych konikach i bez zbroi ! Tak właśnie polegliście i już się nie podniesiecie !

Mieszkanka
odpowiada  rozbawiony pisior
3 lat temu

Mój stan umysłu ma się świetnie i proszę się o niego nie troszczyć. Możemy podyskutować o historii polityki, o upadku cesarstwa rzymskiego i o ich przyczynach. Konkluzje Cię , zaskoczą. Wniosek jest jeden , nie ma idealnych rządów, idealnych ludzi. A każda władza kiedyś się kończy. Warto o tym pamiętać .

Ostrowianka
3 lat temu

SZKODA CZASU I SIŁ PANIE PREMIERZE NA LUDZI CO PLUJĄ NA POLSKI RZĄD POPIERAJĄC BANDĘ ZŁODZIEI KTORA ZRÓWNAŁA Z ZIEMIĄ SETKI MIEJSC PRACY ! 25 milionów pobranych a nie wpłaconych skladek pracowniczych do ZUS przez jednego a Afery hazardowej to pikuś wg komentujących równych swoim idolom …

Kruppa
3 lat temu

Zapraszamy do Mahle gdzie cały menagment to nieprzejednane zagłębie POKO.

Jacek
odpowiada  Kruppa
3 lat temu

Oni uważają, że pracują w światowym koncernie. To akurat się zgadza, ale zarobki dla pracowników, to już V świat!

74
0
Napisz co o tym sądziszx