OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Znaleziono martwego kierowcę spod Ostrowa

Na parkingu w Czechach znaleziono martwego kierowcę samochodu ciężarowego. Jak udało nam się ustalić, to mieszkaniec podostrowskiego Pardalina. Wszystko zaczęło się od apelu o pomoc wystosowanego przez firmę, w której jeździł 49-letni mężczyzna.

+

Zawodowy kierowca wykonywał kurs z Czech do Gostynia. Ponieważ od pewnego czasu nie odbierał telefonów od swoich przełożonych, ci zaniepokoili się i poprosili o pomoc innych kierowców. Chodziło o sprawdzenie ostatniej pozycji GPS, która wskazywała jeden z parkingów znajdujących się 25 kilometrów od granicy z Polską.

Mieszkaniec z Prudnika zaoferował swoją bezinteresowną pomoc i pojechał na miejsce. Tam napotkał kilka radiowozów czeskiej policji przy polskiej ciężarówce. To właśnie tam 49-latek miał zatrzymać się na nocleg w ustronnym miejscu obok dworca kolejowego w czeskim Krnovie i wyruszyć w dalszą podróż o godzinie 7:00.

Mieszkaniec Prudnika dowiedział się, że kierowca nie żyje. Pozostał jednak na miejscu i pomógł czeskim policjantom skontaktować się z właścicielami samochodu ciężarowego i tym samym pracodawcami zmarłego.

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci przez czeską policję.

82 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sensory
odpowiada  Łukasz
1 rok temu

najważniejsze , że wy jesteście tacy kryształowi kierowcy w ogóle och i ach , na drodze świecący przykładem i zawsze przepisowi , szczególnie widać to na drodze na kalisz hahah wyścig szczurów kto szybciej podbije kartę na bramie .

123
odpowiada  Łukasz
1 rok temu

Z tym, że oczywiście to badanie uwzględnia liczbę samochodów osobowych i ciężarowych …
Równie dobrze to samo można powiedzieć o gówniarzach w samochodach osobowych, ledwo PJ odebrał i wielki pan i władca szos w starym golfie czy innym audi a3.

jatoja
odpowiada  Łukasz
1 rok temu

Do Łukasza .Co Ty bredzisz człowieku?Policz teraz ile jest osobówek ile cięzarówek i wsadz sobie głupkowatą statystykę w … Już kilka razy na skrzyzowaniu cudem uniknąłem smierci bo jakis debil z cięzarówki wpadł na pomysł wyprzedzania drugiego tira ,wyścig słoni sobie zrobili … I moge to powiedziec wprost ! Kiedys kierowcy zawodowi byli klasą samą w sobie ,teraz to zbieranina cwaniaków za kierownicami a im młodszy tym bardziej cwany i bezczelny w wyniku czego własnie powstawaja wypadki ! Królowie szos :/

Geniusz Alf
odpowiada  Łukasz
1 rok temu

Panie Alf… Z myśleniem to widocznie Pan ma problem robiąc takie błędy w pisowni!! I jak boli??

HENIU
odpowiada  On
1 rok temu

OCZYSC TAM NA OBWODNICY , ZA WIADUKTEM, CIAGLE STAWIAJA BO

Alf
odpowiada  Łukasz
1 rok temu

A moze jest conajmniej 23 razy wiecej osobowek geniuszu co? Myslenie boli widac

Łukasz
1 rok temu

Dla tych co twierdzą te kierowcy ciezarowek to wariaci
,,Mówiąc inaczej – na 1 wypadek spowodowany przez kierowcę ciężarówki przypadają blisko 23 wypadki, których sprawca kierował autem osobowym! Śmiało można więc założyć, że przeciętny “tirowiec” jeździ ponad dwadzieścia razy bezpieczniej niż kierowca “osobówki”” źródło interia.

A dla komentujacego ,,Janusza” chciał bym żebyś był tak odważny w rzeczywistości i opowiedział swe przemyślenia na parkingu pomiędzy kierowcami.

Jedz po niebieskich autostradach kolego [*]

1
odpowiada  DOZER
1 rok temu

No proszę, łaskawie wielki pan kierowca pozwolił się wyprzedzić haha
Czyli normalnie nie dajesz się wyprzedzić i np. przyspieszasz podaczs wyprzedzania ?!
Jesteś jeszcze gorszym śmieciem i tyle w temacie ciołku.

Janusz do DOZER
odpowiada  Sebek1
1 rok temu

Zastanawia mnie skąd tyle nienawiści do MAHLE skoro piszesz o tym pod każdym artykułem. Zgaduje że jesteś jedynym pracownikiem którego wywalili na zbity pysk za pijactwo i lenistwo w pracy. Lepiej już w MAHLE pracować niż jako rolnik. W Mahle ludzie pracują uczciwie i porządnie, nie to co kmiotki w polu albo tirowcy leniwe!

Janusz
odpowiada  On
1 rok temu

Najbardziej bawi i wkurza mnie to że jak kolejny debil (kierowca) umrzez powodu swojej głupoty na drodze to potem w tym miejscu stawiają znicze i krzyże. OD TEGO JEST CMENATARZ!!!!!!!!!! Nie raz już takie miejsce osobiście oczyściłem. Człowiek jedzie w nocy i widzi krzyż ze zniczami przy drodze to może się przestaraszyć. Dlatego usuwam, dla bezpieczeństwa innych.

82
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x