Policyjny baner w nowym miejscu

Ostatnia kondygnacja komendy powiatowej policji w Ostrowie Wlkp. została wybrana na nową lokalizację jubileuszowego banera. Wcześniej przez tydzień był powieszony na froncie ostrowskiego Ratusza. Jego powieszenie zbiegło się w czasie z obecnością patroli policji zapobiegających aktom wandalizmu właśnie na Rynku.

+

Wydaje się, że teraz baner jest poza zasięgiem jakichkolwiek wandali.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
real
2 lat temu

do Bula > jaki sacunek ?, Jaki Pan Policjant, jaki honor . Gosciu pomijam pisownie myslac ,że to nie pisał policjant.
Policjant to tylko urzednik , na szacunek, poczucie honoru pracuje sie latami w słuzbie . Nie wystarczy nosic dres co sie nazywa mundurem . O szacunku, honorze sie nie pisze, mówi to sie ma i i to widac .
dzisiaj prosze spojrzec na policantów : radiowozy brudne, umundurowanie to w 1/4 ciuchy cywilne. Idzie 3 policjantów,kazdy inaczej umundurowany. Kolorowe tatuaże, nieogoleni, nieswiezy wyglad , włosy fryzury
zarosty. Postawa ? 70% to kurduple . Samo umundurowanie nieświeże, prasowania nie widzi od chwili opuszczenia magazynu itp. Pomijam mobilność czy kompetencje w czasie działan interwencyjnych bo oceniam to co widzę .
Reasumujac: bieda w policji , za wysokie wynagrodzenia i nie starcza na wizerinek, etyke , brak nadzoru, brak etyki zawodu, kryteria przyjęć spłycone do minimum bo nie ma chętnych itp ?
Bula napiałeś rozczeniowość Ok . Ale to podatnik płaci wam za to co robice i macie robic. Skladałes przysiege i służysz. Wiec komu pies ma sluzyc jak nie temu co go karmi, poi, płaci itp ?

Jurny Stefan
2 lat temu

Jaka czarna elewacja wstyd wstyd

Kula
2 lat temu

Czy będziemy później ten baner oglądać w Muzeum Miasta na stałej wystawie ??. Albo jak święty obrazek odwiedzi każdy polski powiat ?? Nędza w policji skoro nie stać ich na drugi.

Stanislaw
2 lat temu

Jaki ładny ten Baner pilnujcie go i dajcie o niego tak jak o porządek na mieście ?

Muszka
2 lat temu

Ten Budynek straszy i chyba nawet to dobrze.

Bula
2 lat temu

Zadał sobie ktoś pytanie dlaczego ktoś chce zniszczyć policyjny baner? Strażaków a nie? Bo za zniszczenie baneru policyjnego to śmiech na calego i kozaczenie, dopiero jak na mieście dostanie w mordę wezmą pieniądze i będzie musiał 5000zl u stomatologa zostawić wtedy jest płacz u Pana policjanta i okaz szacunku. Żenada cóż takie czasy brak honoru, roszczeniowosc i glupizna.

max
odpowiada  Bula
2 lat temu

a teraz po polsku poproszę, bo tego bełkotu nie idzie zrozumieć…

Kk
odpowiada  Bula
2 lat temu

Nie mówi się,, nie idzie” tylko nie można, to jest po polsku.

Yyy
2 lat temu

Umieją o swoje dbać… Nikogo o pomoc nie proszą… Uczcie sie

zawiedziony wyborca
2 lat temu

myślałem wręcz uważałem że z komuny dawno wyszliśmy ,jak widać wciąż ma się dobrze .Pójdę dalej patrząc na sposób działania ministerstwa sprawiedliwości jest gorzej jak 40 lat temu .To nie do opisania co się dzieje w tym kraju za tych ,,rządów”

Obywatel GC
2 lat temu

Idiote nie potrafili złapać co obsmarowal pół miasta zniszczył banery p.Klimek pomazal sąd i obiekty sakralne więc dobrze że chociaż to niezwykle cenne płótno będzie bezpieczne

11
0
Napisz co o tym sądziszx