Nie biegał z siekierą, ale mówił o poćwiartowanych zwłokach

Mrożąca krew w żyłach interwencja szykowała się dla ostrowskich twardzieli z prewencji. Zostali oni wysłani do mężczyzny, który mógł chodzić z siekierą. Okazało się, że 24-latek spokojnie przyjął policjantów i nie miał w rękach żadnego niebezpiecznego narzędzia. Wcześniej opowiadał jednej z sąsiadek, że widział poćwiartowane zwłoki sąsiada. Do zdarzenia doszło na jednej z bocznych ulic od Ledóchowskiego w Ostrowie Wlkp.

+

Akcja, pomimo braku niebezpiecznego narzędzia, nadal wydawała się mroczna. Wersja o poćwiartowanych zwłokach wymagała zweryfikowania. Zwłaszcza, że jeden z mieszkańców posesji, w której przebywał młody mężczyzna, nie był widziany od wczoraj. W środku jednak nikogo więcej policjanci nie znaleźli. Podejrzany natomiast od kilku dni jest na odwyku alkoholowym i miewa zwidy. Według sąsiadki przemieszczał się po ulicy z hakiem, ponieważ chciał ją uratować przed zamordowaniem. Mężczyznę zabrano do szpitala celem przebadania przez psychiatrę.

POLECANE NEWSY
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stefani
2 lat temu

Ostrowscy policjanci najlepsi ?
Ten z tyłu policjant najlepszy ??

Cbs
2 lat temu

Nie rozumiem Dlaczego w Polsce sterydy są zakazane jak co drugi Policjant je bierze pozniej mieszka mu sie w głowie robi sobie tatuaz i wygląda jak zbir bandzior i czuje sie bezkarny a nie mówić juz jak co drugi policjant to alkocholik lub narkoman co za życie co za kraj !!!!

zgroza
2 lat temu

24 latek na odwyku alkoholowym. Coraz lepiej. Młodzi ludzie ktorzy jeszcze nie zdążyli nawet zaznać dobrze doroslego życia w takim punkcie? W tym kraju nic sie nie zmieni dopóki ludzie będą tacy ograniczeni. Jak sie zycie mlodych ludzi ogranicza do picia, cpania z podobnym sobie towarzystwem to recepta na to gotowa. Zero potrzeby samorozwoju. Priorytet iść do roboty po robocie setka pod osiedlowym sklepem i trudne sprawy w tv. High life totalny. Krotkometrażowy.

1
2 lat temu

Policjant ma bicka jak udo tego gostka więc luzik, nic im nie zrobi taki chuderlak.

driver - ten prawdziwy driver
2 lat temu

Do naciry to pryszcz.

Dżon
2 lat temu

Kolejny „Nacira” .Dopóki właściciel posesji nie odnajdzie się żywy policja powinna brać pod uwagę że podejrzany jednak nie miał zwidów.

AA
2 lat temu

Są ośrodki w Polsce do pomocy uzależnionym i odpowiedniej terapii. Kwestia jest taka że trzeba chcieć i być trzezwym.
Wiem coś o tym niektórym się udaje wyjść z pętli uzależnienia to choroba.

Zasmucony
2 lat temu

„właściciel posesji w której przebywał młody męzczyzna nie był widziany od wczoraj” ta sąsiadka jest czujniejsza od wszelakich czujników i radarów z NASA i agencji wywiadowczych, współczuje temu chłopakowi takich bezczelnych sąsiadów

8
0
Napisz co o tym sądziszx