OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

„Nacira” nie tylko napadł na Bank. Ma też na koncie inne przestępstwa

Znany ostrowskim organom ścigania „Nacira” usłyszał zarzut za szereg przestępstw. Największe to napad na placówkę banku Santander. Wczoraj wchodząc do siedziby banku krzyknął „To jest napad”. Przedmiot przypominający broń kierował w stronę trzech pracowników. Ponieważ żaden z nich nie wydał pieniędzy, 40-latek wybiegł z banku.

+

17-sierpnia ten sam mężczyzna na Piaskach-Szczygliczce wyrwał metalową kasetkę z pieniędzmi. Znajdowało się w niej aż 1400 zł. 1 sierpnia zrzucił celowo kilka butelek whisky z półki sklepowej powodując szkody na kwotę 578 zł. Od roku także znęcał się nad własną matką, za co również usłyszał zarzut. Znaleziono także przy nim 2,6 g amfetaminy.

Zarzucane czyny zagrożone są karą od 3 do 15 lat. Wymienione wyżej czyny popełniał w warunkach recydywy. Skierowano do Sądu wniosek o zastosowanie 3-miesięcznego aresztu.

Napad na bank Santander przy Rondzie (aktualizacja)

POLECANE NEWSY
149 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ten On
odpowiada  Ona
2 lat temu

Tylko w gebie a glupi jak los czy tez inny jelen hahahahhahah to jest down

kondz\u zbw
odpowiada  HUGO
2 lat temu

sprzedej dzieciom koszulke i napinka

Jacek
2 lat temu

Ciota który znęcał się nad matką kreują go na kryminała żeby wkręgi przestępców wejść

Natan
odpowiada  Zelmer
2 lat temu

Wasyl ogorze wsadzimy ci parowe w buzie

HUGO
2 lat temu

Zapraszam z tymi komentarzami na fcb tam jest taki sam portal tylko będzie wiadomo kto pisze i wtedy za braknie jaj że by napisać Ha ha

Idol
2 lat temu

A ten Kali nastepny leb z ladna fryzura kiedys by ci powiedzial cpun a z nacira psychotropy zar i z cwemoliami oktagoni hahahah smiac mi sie chce to wszystko wielkie postacie strach sie bac pozdro

silver
odpowiada  Zelmer
2 lat temu

bo jest ograniczony umyslowo

Zelmer
2 lat temu

Wasyl ma ptasi mozdzek a wydaje mu sie ze zjadl wszystkie rozumy

Fritzz
2 lat temu

Oj widzę,że sami zainteresowani wzięli siebie w obronę teraz hehehehe opinie macie taką jak widzicie także sue nie wybielajcie już teraz.nacir zrobił ci zrobił nikt mu nie pomógł tylko spali fete do nosa i się śmiali, a wąsyl to bajkopisarz przecież każdy trochę kumaty to wie!

Fritzz
2 lat temu

Oj widzę,że sami zainteresowani wzięli siebie w obronę teraz hehehehe opinie macie taką jak widzicie także sue nie wybielajcie już teraz.nacir zrobił ci zrobił nikt mu nie pomógł tylko spali fete do nosa i się śmiali, a wąsyl to bajkopisarz przecież każdy trochę kumaty to wie.

149
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x