OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

19-latek wciągnięty w maszynę rolniczą

W czasie prac polowych doszło do wypadku z udziałem maszyny rolniczej i młodego mężczyzny. 19-latek został najprawdopodobniej wciągnięty w maszynę, a metalowy element wbił się w jego ciało.

+

Ratownicy medycznie tamowali krwawienie z rany. W tym czasie osoby postronne odkręciły elementy maszyny rolniczej, by uwolnić nadzianego na jedną z części nastolatka.

– Ze względu na rozległe obrażenia zagrażające życiu pacjenta podjęto decyzję o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – dodaje Jakub Nelle.

Finalnie 19-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kaliszu. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia szczegółów tego tragicznego wypadku, do którego doszło w powiecie krotoszyńskim wczoraj.

Jednocześnie przypominamy o szczególnej uwadze w trakcie prac polowych. Co roku wiele osób odnosi obrażenia podczas kontaktu z maszynami rolnymi.

Więcej zdjęć pod adresem: https://www.krotoszynska.pl/informacje/wrotkow-nastolatek-nadzial-sie-na-rozrzutnik-interweniuje-lpr-foto-i-film,13319

91 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hy
1 rok temu

Przemyślcie co piszecie, nikt nie myśli dopóki nie dojdzie do tragedii, nie wiadomo co robił jak go wciągało, nikogo tam z was nie było. Proszę o uszanowanie tragedii, i modlitwę o chlopaka bo jemu teraz tylko to potrzebne

Janusz
1 rok temu

posłuchajcie tego bo rano to przeczytałem i do teraz się śmieje:

„95-hektarowe Pole Karola – rolnika z Oławy, na przestrzeni ostatnich lat zostało otoczone przez „wille”, za miedzą natomiast ma osiedle – blisko 5 tysięcy osób.
Przez okolicznych mieszkańców otrzymał MANDAT 500ZŁ!!
Dlaczego?! – bo kurzy i brudzi…”” hahahahahahaha!!!!! i dobrze mu. głupiemu kmiotkowi, codzienierolnikom trzeba by mandaty wlepiać za to jaki syf robicie

1 3 4 5
91
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x