60 małżeńskich par świętowało długoletnie pożycie

Tego typu chwile mogą być wzruszające dla par, które świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego. Jest to też okazja do odnowienia przysięgi małżeńskiej, po raz kolejny ślubując sobie miłość. Pary często są doświadczone wieloma wydarzeniami z minionych lat. W Ratuszu przekazano jubilatom medale.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  BMW wjechała do rowu. Znamy przyczynę
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowwlkp
4 lat temu

Bycie tyle lat razem to juz kwestia przyzwyczajenia. Nic dziwnego ze sa smutni pewnie kazdy z nich chcialby przezyc cos o czym marzył za młodu a nie pozwoliło mu małżeństwo.

senior1
4 lat temu

Przypatrzcie się młodzi, tak będziecie wyglądać po 50 latach małżeństwa. Mnie już niewiele brakuje, tylko 9 lat. Dużo zdrowia dla jubilatów!

Fryzjer
4 lat temu

Wszystkie te panie uczesane na jedno kopyto , a gdzie długie piękne włosy ?? Tymi fryzurami – kaskami na głowie dodają sobie co najmniej 10 lat . Masakra . jakieś to wszystko przearanżowane .

Ty tak serio?
odpowiada  Fryzjer
4 lat temu

Skąd ty się urwales? Z Hollywood? Te Panie mają po 80 i więcej lat! Długie piękne włosy, aha….. I tak dobrze sobie wyglądają. Dla par wszystkiego dobrego.

ewa
4 lat temu

tylko czemu sa tak smutni?

Wlkp
odpowiada  ewa
4 lat temu

Też bedziesz smutna po 50 latach

Muszka
4 lat temu

Też mi sztuczna uroczystość – istotą małżeństwa jest długoletni związek ! Jak zwykle z carycą w tle !

kk
odpowiada  Muszka
4 lat temu

Nie odzywaj się już lepiej. Nigdy nie doczekasz tej sztucznej uroczystości.

Muszka Prawdziwa
odpowiada  Muszka
4 lat temu

Zazdrość cie zjada. Odejdz od komputera i wez książkę do j.polskiego, bo takich byków świat nie widział.

kk
odpowiada  Muszka
4 lat temu

Do kogo ty pijesz. Do mnie? Gdzie są błędy?

Żonkiś
4 lat temu

Im dłuższe narzeczeństwo tym szczęśliwsze małżeństwo, bo krótsze.

lubie ten portal
4 lat temu

przez ten jad w komentarzacg

W
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

Masz rację ! Jest tu kilku ( Muszka,Liwidium,Dżon, Andy itp. ), stałych mędrców,wszechwiedzących z wywodami na każdy temat,najczęściej złośliwych malkontentów ! Podejrzewam, że na co dzień wykluczonych pewno z kręgu znajomych a może rodziny ! Więc pozostał im komputer i z pozycji. anonimowych bękartów zaistnieć ! Jedyna forma czatowanie na każdy artykuł przed komputerem i produkowania złośliwych i szyderczych komentarzy ! W ich mniemaniu wyżyny wiedzy,merytoryki i racji !

Do W
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

I naprawdę nie widzisz, ile razy Muszka po prostu sobie robi jaja komentując w ten sam deseń? XD Pewnie chce trochę powkurzać takich, jak ty, którzy się czepiają, gdy komuś się coś nie podoba (to też malkontenctwo – jakbyś nie wiedział) albo usprawiedliwiają każdą głupotę, którą niektórzy wywiną, opisaną w artykułach. Chyba że Muszek i tych innych jest więcej. XD Jakby co – nie jestem Muszką. XD
A ja nie lubię Xxx, Ktosiów, Ja itp., którzy są prostakami i dlatego nie rozumieją „mędrców”. Pozdro 😉

Do W
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

A ten twój komentarz to z żalu, że nie jesteś „mędrcem”? No i raczej zbyt miły też nie jest, wręcz „złośliwy i szyderczy”. Przy okazji, co tam u kolegi – już lepiej? Chyba dobrze trafiam z zapytaniem?…..

Kk
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

I masz. Muszka i Liwidium stanęli w swojej obronie.

Wacuś@Kk
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

A ja lubię, raz po raz poczytać ich komentarze – przypominają mi Wałęsę ! Co powie to bobel ! Myślę,że większość tu zagląda dla ubawu – bo jaki wpływ na sprawy,konsekwencje zdarzeń w publikowanych artykułach – ma kilku oszołomów na forum ! Świadczy o tym, coraz mniej komentujących i opiniujących. Trole mają pole do popisu !

@Wacuś
odpowiada  lubie ten portal
4 lat temu

Weź się chłopie zdecyduj – lubisz ich czy nie lubisz, bo piszesz tu pod paroma nickami, a tresciowo ciągle ta sama spiewka. Z daleka widać, ze to znowu ty. Nawet jak lubisz, to nie lubisz (przecież po to było to porównanie do Wałęsy). Nie kompromituj się. Co u kolegi, trollu wyzywajacy innych od trolli?

...
4 lat temu

Wytrzymam z drugą połówką ale codziennie będę potrzebował trzeciej żeby nie zwariować 😀

Niedoszły jubilat
4 lat temu

Moja małżonka po 35 latach małżeństwa odeszła do innego.

Wlkp
4 lat temu

Mają chłopy zdrowie

21
0
Napisz co o tym sądziszx