OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Na kogo postawi ostrowska Platforma Obywatelska?

Już wiadomo, że Grzegorzowi Schetynie nie udało się zawiązać szerokiej koalicji partii opozycyjnych, która mogłaby spróbować przełamać dobrą, wyborczą passę Prawa i Sprawiedliwości. Ostrowskim liderem PO jest poseł Jarosław Urbaniak i to on w dużej mierze ma wpływ na struktury tej partii. 

+

Już niedługo wybory parlamentarne, a ja nie mam na kogo głosować. Ostatnie doniesienia medialne wskazują na podział opozycji na kilka bloków, co daje wygraną PIS-u. To będzie tragedia dla Polski, ale skoro społeczeństwo woli tu i teraz w postaci „+”, tzn., że nie myśli o przyszłości.

Tak się zastanawiałam na kogo postawią obecne władze Platformy Obywatelskiej w naszym mieście.

Czy na listach wyborczych do Sejmu znów będzie tylko wybór Jarosław Urbaniak i nic? Jestem zdruzgotana tak prowadzoną polityką, która ma za zadanie nie dopuścić nikogo, aby sobie nie zaszkodzić. Moim zdaniem w Ostrowie powinni dojść do głosu politycy młodszego pokolenia, którzy skutecznie przebijają się w mediach ze względu na swoją pracę. Jest kilka nazwisk, które dają nadzieję, na zatrzymanie tego pisowskiego walca, lecz „wierchuszka PO” na to nie pozwoli. Mówiąc o tych „młodszych” mam na myśli np. Milenę Kowalską, szefową Młodych Demokratów, która z powodzeniem rozwija swoją karierę we wrocławskich uczelniach, lecz widocznie nie pasuje do układanki. Kolejnym młodym politykiem na którego warto postawić jest obecny radny wojewódzki Andrzej Pichet, który startując z 3 miejsca przeskoczył „dwójkę” czyli Krystianę Drozd(to chyba akurat nie jest trudne). Co prawda jest to polityk Nowoczesnej, a nie Platformy. W odwodzie jest jeszcze przecież Przemek Krysztofiak, który też odczuł na sobie „miłość” władz ostrowskiej PO. Ta trójka daje nadzieję na zmianę pozytywną i odtworzenie zaufania, lecz jak znam życie znów będziemy skazani na Urbaniaka, pewnie niewybieralną Drozdową, Żelanowskiego lub innych których wskaże Pan Poseł.

Ja pójdę na wybory, zagłosuję na KO, lecz nie oddam już głosu na takie osoby. Mam dość. Czas na zmianę pokoleniową.
Kinga – zawiedziony wyborca Platformy Obywatelskiej

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dario
1 rok temu

Ja i tak zagłosuję na Jarka Urbaniak. I mam pytanie do wszystkich wyborców – Kto najwięcej zrobiła dla Naszego Miasta? Pozdrawiam

Cc
odpowiada  Dario
1 rok temu

Drogie śmieci to zasługa kogo jest kto pozwolił żeby inne miasta zwozily śmieci do ostriwa

22
1 rok temu

a z pis też nie lepsi

Lividium
1 rok temu

Z prawdą polityków jest jak z dziura w dupie ,każdy ma swoją ,jeśli któryś mówi ,że ma rząd ma pieniądze to znaczy że ma je z naszych kieszeni ,bo rząd nie ma swoich pieniędzy tylko otrzymuje je z podatków a kto płaci podatki my ludzie .Niech któryś pójdzie po spełnienie obietnic wyborczych .Pozna nowy trend polityczny nazywany spychoterapią

Smutna prawda
1 rok temu

PiS nie będzie musiał wiele obiecywać w tych wyborach. Nawet wsród antyPisu jest tylko mowa o tym, że nie ma na kogo głosować.
Dopóki Schetyna będzie na czele PO, Urbaniak będzie miał coś do gadania, sprawa jest pozamiatana.
Jestem w szoku, że widząc tak słabe relacje nadal są na czele tej partii. Przez tyle lat jako opozycja nie wskórali nic.
Brną w zaparte, ale karty są już rozdane. Chyba ,że w PO będą wielkie zmiany i nowa krew. Nie na listach tylko na czele partii.

Olo
1 rok temu

Glupota politykow nie ma zadnych granic porazja naszegi kraju

Uczciwy czlowiek
1 rok temu

Na miejscu tych lokalnych PO wcow to bym się wyprowadził z miasta bo poczucie wstydu by mi nie pozwoliło żyć wśród oszukanych ludzi, ale z tego co wiem oni (PO) nie mają czegoś takiego. Tylko o sobie myślą i nic dla zwykłych mieszkańców, a ich narybek patrz Mileneczka pączkuje i robi się coraz obszerniejsza, PO i PSL na księżyc wysłać .

ciekawski
odpowiada  Uczciwy czlowiek
1 rok temu

Tak zwany człowieczku uczciwy, wymień te oszustwa i kłamstwa PO, bo kłamstw obecnej władzy nie trzeba wymieniać. Wystarczy posłuchać kogokolwiek z nich. A przy okazji, cham z ciebie i prostak.

do uczciwego człowieka
odpowiada  Uczciwy czlowiek
1 rok temu

jak Ci coś nie pasuje sam sie wyprowadz a nikomu nie sugeruj co ma zrobic !!!!!!!!!!!!!!!

Do ciekawski
odpowiada  Uczciwy czlowiek
1 rok temu

Ale z ciebie to jest mega inteligent z pytą PO trzymana w gębie.

Do ciekawski
odpowiada  Uczciwy czlowiek
1 rok temu

Cieszę się że pisząc cham i prostak mówisz o swoim ojcu i matce, gratuluję stanu pustego łba, meneli zPO

Muszka
1 rok temu

Sześciopaki platformiane
Są od dawna wszystkim znane.
1. Okraść 2.Oszukać
3. Polaków godność zbrukać.
4. Polskość zniszczyć, zburzyć
5. Makreli wiernie służyć.
6. Na Polskę pluć w Brukseli.
Ważne, byśmy to my mieli
pełne brzuchy i koryta.
Ot zdradziecka łże-elita!
#PusteObietnice

Do muszki
odpowiada  Muszka
1 rok temu

Muszki, ale to jest pięknie powiedziane,święte słowa i cieszę się że myślisz jak ja, pozdrawiam serdecznie ???

Muszka
odpowiada  Muszka
1 rok temu

Pozdrawiam i udanego weekendu kochani ?

Zubi
odpowiada  Muszka
1 rok temu

Już gdzieś ci napisałem, że masz się walnąć w ten durny, pusty łeb…

Dżon
1 rok temu

PO na dzień dzisiejszy nie ma nic do zaoferowania wyborcom poza odsunięciem PiSu od władzy co jest oczywiście konieczne bo inaczej ich socjalne rozdawnictwo doprowadzi kraj do bankructwa ale po odsunięciu PiSu od władzy potrzeby jest jakiś program i pomysł za rządzenie a PO na dzień dzisiejszy go nie ma.

Iks
1 rok temu

Jakby mieli odrobine godnosci toby zrezygnowali!!!!!!!!!!!!!

Kat
1 rok temu

Ludzie trzymajcie , co za orły Urbaniak , Drozd itp.zgrane trzeszczące ,,płyt”

40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x