OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zamknięto kąpielisko w powiecie ostrowskim (aktualizacja)

Na terenie powiatu ostrowskiego znajdują się trzy oficjalne kąpieliska (nie licząc basenów). Na Piaskach-Szczygliczce, w Antonie oraz pod Raszkowem w Pogrzybowie. Wbrew opinii części internautów to nie na Piaskach znajdują się nieczystości pochodzenia kałowego, a w Pogrzybowie na kąpielisku “Kąpielka”. Z tego względu ostrowski Sanepid zakazał kąpieli w tamtym zbiorniku. Natomiast na Piaskach i w Antoninie można bezpiecznie się kąpać.

+

Aktualizacja:

Ponieważ wspomniane wyniki badania wody były gotowe tydzień temu, następnego dnia pobrano kolejne próbki, które dzisiaj jednak dopuszczają kąpielisko do ponownego użytku.

Komunikat ten wciąż obowiązuje na godz. 12:50, 18 lipca 2019 r.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Grazyna
odpowiada  brajan
1 rok temu

To dlaczego jesteś tam stałym bywalcem?

Bażant
1 rok temu

Przydało by się spuścić wodę i napuscic Nowa i oczyścić dno. Pytanie jakie to koszta?!. Wyspę zagospodarować-restauracja,bar zrobic molo.Może powrót domków letniskowych w lesie?! Kolonie i wczasowiczów ?! Stanice może jakoś zagospodarować ? Pomysły jakieś? Może jakieś organizowanie ognisk,kiełbaski itp? Może jakieś plażowe granie z Radiem centrum jak kiedyś było. ? Piaski maja potencjał…

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Muszka to koleś

Muszka do Q
odpowiada  Q
1 rok temu

Nie nie, ale takiego wariata drivera pewnie też chciałbyś poznać hmmm? ?

Pener z Nowotki
odpowiada  Komar
1 rok temu

No to masz łapki w górę. Cienki jak komar, rzeczywiście

driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

A woda była trzeźwa?

@ Muszka
1 rok temu

Muszka to zdelezowana lampucera,stara pierdoła – czyha przed komputerem,jak się jakiś artykuł pojawi,już żężoli na wszystkich i na wszystko ! Taki przypadek psychiczny ! Basen jej się nie podoba,Piaski też nie, pewno woda w kranie też niedobra – nie korzysta z łazienki ! Sądzę że jest odpadem rodzaju żeńskiego,faceci ją olewają,więc siedzi przed komputerem i się masturbuje. Ale to nie to co prawdziwe bzykanie,więc gderliwość stała się dysfunkcją umysłową !

Komar
1 rok temu

Kogo wku…. Muszka daje łapkę w górę ????

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Q
1 rok temu

Nie jest to możliwe ponieważ jak widzimy ostatni wpis Muszki był dziś o godz. 16.58. O tej godzinie zaś byłem w końcówce kiszenia ogóra ze swoją panną. Dostęp do telefonu lub komputera ma dopiero od 5 minut. Muszka zatem nie jest moją dziewczyną.

Muszka
odpowiada  Do Muszka
1 rok temu

A ty ćwierćinteligencie nie masz pomysłu na nick ? Udanej kąpieli!!!

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x