OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Autem złamała latarnię na Piaskach

Kobieta cofając Nissanem Navarą na ostrowskich Piaskach nie zauważyła latarni. Ta złamała się u podstawy i runęła na drogę wjazdową od strony ul. Limanowskiego.

+

Na szczęście w tej sekundzie nikt nie przejeżdżał, choć jeździ tędy wielu rowerzystów czy rolkarzy. Na aucie nie ma najmniejszego śladu.

Straż zabezpieczyła teren do czasu przyjazdu służby odpowiedzialnej za latarnię, a policja rozliczyła sprawczynię.

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Z pewnością są podejrzenia co do trzeźwości powożącej, mogła być na piwie na piaskach. Ani słowem redaktor nam tu nie wyjaśnił jej stanu, tyle że policja ją rozliczyła. Taaaaaaa…..

jurek
1 rok temu

na piaski powinien być całkowity zakaz wjazdu samochodom to miła być oaza spokoju i wypoczynku ,a cały czas pełno tam samochodów przeważnie tych którzy gdyby mogli to nawet do toalety jechaliby samochodem zrobić się powinno parkingi płatne przed piaskami chociażby na nieużytkach

Mademoiselle XYZ
1 rok temu

Żeby uszkodzić latarnię, to musiało babsko wjechać na ten wysoki krawężnik , który widać na zdjęciu . Co za dzbanek , nie szanuje opon ! Gdyby to jej mąż widział …
Tak jej tu wszyscy bronią zaciekle . Ciekawe , gdyby były ofiary tego pseudo-cofania paniusi , np. dziecko na rowerku ? Zabrać prawo jazdy , obciążyć kosztami i do płóga w pole pognać lub na ponowny egzamin , którego nie zda !!! Basta .

dociekliwy
odpowiada  Realistka
1 rok temu

Ciekawe jaki by opór poczuła przejeżdżając Navarą po dziecku na rowerku.

Realistka
1 rok temu

Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Poza tym świadczy to o tym że latarnia była źle zamontowana lub kiepsko konserwowana. Myślę, że gdy kobieta poczuła opór w samochodzie to nie cofała na siłę, auto jest bez uszkodzeń więc latarnia musiała być słaba.

Mik
odpowiada  Piaskarek
1 rok temu

A co navarą nie można? Zastanawiam się czego zazdościsz? Nawary czy dzieci. A i z dziećmi też nie można? Krzyczą bo są szczęśliwe. Czego Ty pewnie nigdy nie doświadczyłeś. Chciałbym Ciebie zobaczyć jak sobie bryczką radzisz. Powodzenia.

puchacz przez R
odpowiada  Weronika
1 rok temu

Pod latarnią nikt już nie pird*** bo darmoche każdy woli.

Ja
odpowiada  TYSON
1 rok temu

Przynajmniej by się nie ……ały

M.
odpowiada  Piaskarek
1 rok temu

Nie, zostawi Navare w garazu i przyjdzie na nogach.

Baba
odpowiada  TYSON
1 rok temu

A dziady do łopaty.

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x