Zderzenie na Witosa. Sprawca uciekł

Udostępnij
Tweet

Około godziny 22:00 w sobotę doszło do zderzenia Hondy i Volkswagena. Sprawca z Volkswagena odjechał.

+

Honda jechała od ulicy Grabowskiej w stronę Galerii. Na skrzyżowaniu z ulicą Nowa Krępa wyjechał najprawdopodobniej Volkswagen Golf 4. Volkswagen uderzył Hondę w tylny, lewy bok. W efekcie samochód poszkodowanego przejechał przez chodnik, złamał znak drogowy i zatrzymał się na parkingu pobliskiej stacji gazu.

Sprawcą z Volkswagena odjechał w stronę lasu na Nowej Krępie. Policja stara się ustalić sprawcę.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Narkotyk "zombie" trafił do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
5 lat temu

W dobie kamer i monitoringu nie powinno być kłopotu z ustaleniem sprawcy ale czy nasza policja o tym wie ? ! i w porę sprawdzi …. ?

1
5 lat temu

Chłop pewnie w szoku był …

Jezusa
5 lat temu

Nie pozdrawiam dwóch nie poważnych i dziecinnych facetów co skręcali z poznańskiej w Batorego o 20:35 volkswagen golf i wpadli w poslizg przy okazji by uszkodzili dwie rowerzystki Kupcie se mózg ale chyba za późno 4 lipca mogą byś z okolic Batorego

1
odpowiada  Jezusa
5 lat temu

Na mózg dla nich może rzeczywiście jest już za późno, ale na naukę ojczystego języka, a przede wszystkim gramatyki i poprawnej składni zdania nigdy nie jest za późno !!!

aa
5 lat temu

Wg mnie najpóźniej jutro koło południa będą mieli golfa. W aucie siedziała zapewne grupa młodzieży, niekoniecznie trzeźwej.

audi
5 lat temu

nie znajdą go, jak byl to jakis vip to dowody znikna, i zapisy z kamer,

McJ
odpowiada  audi
5 lat temu

Z pewnością najbardziej wpływowi ludzie w kraju jeżdżą akurat Golfami…
JPRDL co za typ 😀

123
odpowiada  audi
5 lat temu

Masz rację – sprawca musi być bardzo wpływowym człowiekiem na swojej wsi skoro jeździ golfem 4 haha
Ludzie to mają fantazję, albo piszą byleby tylko coś pisać …

Do McH
5 lat temu

Żeby tylko wszyscy tak zadzialali tak jakk mówisz, zobaczcie jakie to proste , sprawdzić w systemie golfy 4, zobaczyć jaki stan blacharskimi po temacie, max 3 dni, współczucie dla poszkodowanego, bez auta i jak na razie bez sprawcy, czyli bujamy się. Z OC sprawcy o ile je posiadał. Liczę że ktoś coś zauważył i wskaże sprawcę nawet anonimowo.

1
odpowiada  Do McH
5 lat temu

Żeby sprawdzić wszystkie gofry 4 w okolicy to nie wiem czy pół roku by starczyło tyle tego jest, bardzo popularne i pospolite auta, w takie coś można się bawić jak auto jest nieprzeciętne/rzadkie …

Muszka
5 lat temu

Zabrać prawo jazdy dozywotnio

Spacerowicz.
5 lat temu

Może jechał do lasu dopić się dalej, albo pokozaczyć robiąc bączki. Przy tzw „oponach” na Przy Lesiu kierowcy w różnych porach dnia i w różne dni spożywają alkohol i jadą dalej. Dostęp do alko mają ze stacji paliw lub pobliskiej biedry. Miejsce jest zaciszne, ale w razie kontroli można szybko pozbyć się zaopatrzenia. W weekendy gówniarstwo robi tam imprezy. Po 22.00 to miejsce często tętni swoim nocnym życiem. Fakty te, mają odzwierciedlenie w przybywających śmieciach. Nie raz było zgłaszane to miejsce do odpowiednich służb. Po zgłoszeniu służby się trochę pokręciły z większą częstotliwością, a potem znowu raz na jakiś czas, często max do 17.00. Gdyby patrole przewijały się po 22.00 bloczki mandatowe pewnie by wypełnili i statystyki byłyby wyższe, a dla nas okolicznych mieszkańców mogłoby być bezpieczniej i ciszej.
Poszkodowanym życzę by sprawca się znalazł. Ludzie maja przy bramach monitoringi, może tam coś się znajdzie, proszę pytać też na stacji paliw za Zameczkiem na wylocie z lasu.

30
0
Napisz co o tym sądziszx