Dwie kolizje z BMW. Nie byli sprawcami

W sobotę póki co doszło do dwóch kolizji z udziałem BMW oraz Peugeota i Volkswagena. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

+

Do pierwszej kolizji doszło w Słaborowicach. Kierowca Volkswagena z powiatu kaliskiego skręcał w lewo. Nie upewnił się czy jest wyprzedzany przez inny pojazd, w tym przypadku BMW. W efekcie BMW wjechało do rowu, a Volkswagen skończył jazdę z urwanym kołem.

Kilka godzin później w Raszkowie na ul. Wałowej przy kościele zderzył się BMW i Peugeot. Tym razem to BMW zakończyło jazdę z wygiętym kołem, a Peugeot z uszkodzonym przodem. Sprawcą okazał się kierowca Peugeota.

POLECANE NEWSY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Leszek
3 lat temu

Janusze i Grażyny na drogach. Trzeba uważać.

Kat
odpowiada  Leszek
3 lat temu

Odezwał się Kubica w gumofilcach.

Morawiecki
3 lat temu

w Słaborowicach BMW jechało z dozwoloną prędkością jakby co

Maliniak
odpowiada  Morawiecki
3 lat temu

Taaa… jak to wygląda na jedno z Ostrowskich BMW, które nie dość, że hałasuje tak mocno, że słychać je w całej gminie to na dodatek kierowca to prawdziwy drogowy szatan.

Lewków
3 lat temu

Do pierwszej kolizji doszło w Lewkowie a nie w Slaborowicach , przy zjeździe na cześć lotniska wykorzystywanej przez modelarzy.

Jaguar
3 lat temu

Dobrze że 2 Januszu z BMW jest na jakiś czas uziemionych, w sumie dzięki temu nie zrobią nikomu krzywdy dopóki nie wyleczą swoje cudne bolidy rodem z Bawarii, zdrowia panowie ja wolę Jaguary.

radosny
odpowiada  Jaguar
3 lat temu

Drogi oczyszczone z januszy, miasto z narkomanów i przemytników, kościoły z pedofili, sądy z nieuczciwych sędziów. Trzymać ten kierunek i kontynuować!

Audi RS6
odpowiada  Jaguar
3 lat temu

Do radosny w 100% tego nigdy nie wytępią,ale próbować trzeba.Odnosząc się do Januszy na drogach,mnie oni osobiście bawią i przykro by było gdyby ich zabrakło,aczkolwiek niektórzy przechodzą samych siebie.

Oneka
3 lat temu

Fajny tytuł 🙂 Pewnie zawczasu po to żeby hejtu nie było, że znowu BMW.

9
0
Napisz co o tym sądziszx