OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmigłowiec wylądował koło kościoła przy Paderewskiego

Wczesnym popołudniem doszło do nietypowego zdarzenia. Na placu przy kościele przy ul. Paderewskiego wylądował śmigłowiec LPR. Poszkodowany znajdował się w pobliskim bloku. Więcej informacji wkrótce.

+

Okazało się, że pacjent miał trudności z oddychaniem. Przetransportowano go do szpitala.

36 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zorientowany
1 rok temu

Niejaki Stanisław Lem(założę się,że jakieś 90 % debili tu piszących pojęcia nie ma, kto to- więc dodam,że to znany polski pisarz SF) powiedział kiedyś :”dopóki nie było internetu ,nie wiedziałem,że na świecie jest tylu debili”..nic dodać,nic ująć-pasuje jak ulał do oceny tych ,co tu swoje głupoty wypisują…

W temacie
1 rok temu

Karetki w Ostrowie są nowe bo najstarsza wyjazdowa dawna S później zmieniona na P jest chyba z 2016 resztą 2018 i S nowka sztuka N nowa od Owsiaka do tego dochodzi z 6 transportowych i pewnie jakieś rezerowe z tymi już gorzej. Chodzi o rodzaj karetek i ilość załóg wyjazdowych których jest 5 w tym tylko 1 załoga S z lekarzem.

zorientowany
1 rok temu

a tak poza klasyfikacją – może ktoś mnie objaśni – skąd taki urodzaj na przemądrzałych dupków , który uwaząją samych siebie za ekpertów od wszystkiego , a w istocie są śmiesznymi,żałosnymi debilami o IQ ( ilorazie inteligencji ) rownym nodze od stołu..

Iq
odpowiada  zorientowany
1 rok temu

Właśnie gość z takim IQ jak opisujesz cię zrobił

Zorientowany
odpowiada  zorientowany
1 rok temu

Do Iq- no i właśnie to jest ten poziom dyskusji..widać na więcej pana nie stać…

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x