Chciała skoczyć z wiaduktu krotoszyńskiego?

Informację o dziewczynie zamierzającej skoczyć z wiaduktu krotoszyńskiego, otrzymała ostrowska policja za pośrednictwem numeru 112. Pilnie na miejsce udały się dwa radiowozy. Jeden zabezpieczył teren na dole, drugi pojechał od strony wieżowców, by uzyskać szybki dostęp do potencjalnej samobójczyni.

+

Kiedy policjant do niej podchodził ta miała lekko przechylić się w stronę przepaści. Ostatecznie funkcjonariusz chwycił ją i zaprowadził do radiowozu. Zaczęło się wyjaśnianie kto w rzeczywistości zadzwonił pod numer alarmowy. Pierwotnie miała to uczynić koleżanka desperatki. Z kobietą na wiadukcie przebywał jej kolega i po chwili ustalono, że to z jego telefonu musiała zadzwonić sama zainteresowana.

Mężczyzna tłumaczył, że oboje dopiero co wrócili z podróży. Uwiarygadniać tę tezę miała przezroczysta torebka, w której znajdowały się ubrania i szczotka do włosów.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Irek
3 lat temu

PATOLOGIA na łeb normalnie

zzzz
3 lat temu

a ten kolega to co stal kolo niej ,nagle wszyscy wiedzieli i kolezanka to co nieumieli jej stamtad za leb wziasc,jakby chciala skoczyc to by nie robila tego w dzien

Ludzie Pamiętają
3 lat temu

Marzena K….. Chciała znów Nas Zaskoczyc

Aa
3 lat temu

Może dziewczyna ma ze sobą problemy i nie daje sobie rady. Niestety ale czytając większość komentarzy stwierdzam, że to większość z piszących nawołująca do skoku sama powinna się rozpędzić i pierdolnąć baranka w mur.

Zuba
3 lat temu

Szmata

Eddie Van Halen
3 lat temu

Jump jump jump …

oo
3 lat temu

Trza było ją dopigować by skoczyła na ten głupi ryj !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kozirożek Dębosz
3 lat temu

Jak ktos chce sie zabic to nie informuje cały swiat o tym………Może tej dziewczynie brakowało lajków i w ten sposób chciala „podbic” ????

Muszka
3 lat temu

Takich ludzi powinno wysyłać się przymusowo do robót na rzecz państwa…

:)
odpowiada  Muszka
3 lat temu

Kimkolwiek jesteś po drugiej stronie powinieneś się leczyć na nogi, ponieważ na głowę już za późno ^^

Xxx
3 lat temu

Takim skokiem z wiaduktu to jedynie mogła sobie nogi połamać.

28
0
Napisz co o tym sądziszx