Ostrowskie mamy uczczą pamięć Szymona, który zmarł podobnie jak Alfie

Poniżej przytaczamy apel mam skupionych wokół grupy ostrowskie mamuśki pomagają na Facebooku. W najbliższą sobotę chcą uczcić pamięć po zmarłym Szymonku.

+

Kochani…
W związku z wczorajszym wydarzeniami odłączenia aparatury podtrzymujące życie i Śmierci Szymona chcialybysmy się zjednoczyć z Rodziną. W Sobotę na godzinę 18 w Radomiu zaplanowane jest pożegnanie Szymonka. Symboliczne wypuszczenie balonikow.

Tak jak w przypadku Alfiego, tak i teraz chcielibyśmy się zjednoczyć z kolejną Rodziną, pokazać Im, że Ich wspieramy jesteśmy z Nimi.

Dlatego w najbliższą sobotę chcemy również zebrać się na Ostrowskim Rynku i wypuścić tu u nas baloniki na znak solidarności oraz sprzeciwu w jaki sposób postapiono z Szymonkiem i Jego Rodziną.

Dlatego jeżeli ktoś z Was ma ochotę by dołączyć do nas prosimy o przybycie przed godziną 18 , nawet z Dziećmi w sobotę na Ostrowski Rynek z balonikami z helem. Niebieskim, białym, czerwonym. Wg uznania.

Chociaż tyle możemy dla tej Rodziny zrobić.

I proszę nie dyskutuj u nad tym czy była słuszna decyzja, czy nie, bo nie o tym ten post. Poprostu okażmy wsparcie i solidarność.
Dziekujemy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Krzysztof Bosak przyjedzie do Ostrowa z Anną Bryłką
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
medycznie
4 lat temu

Dajcie spokój Owsiakowi robi bardzo dużo dobra gdyby nie on nasze szpitale byly by bardzo ubogie w specjalistyczny sprzęt!! Niestety na państwo nie możemy liczyć bo zajmuje sie wydawaniem pieniędzy na bezsensowny social, nie mądrze dysponowany i niekontrolowany. Gdyby nie Unijne dotacje i Wośp bylo by naprawde slabo na oddziałach. A sprawa uporczywej terapii podtrzymującej życie pozostawiam sumieniu rodziców, myślę ze medycyna dazyla tu nie do śmierci tylko ulżeniu w cierpieniu. Taka jest wspolczesna medycyna wbrew opinii niektórych w Polsce.!

Ilona
4 lat temu

Nie uznaje aborcji ani eutanazji ale sztuczne podtrzymywanie czynnosci zyciowych i to dlugotrwale uwazam za egoizm

Ola
4 lat temu

Średniowiecze…….

Izydor
4 lat temu

Oto Europa. To był celowy test na ile można cywilizację śmierci zacząć bezczelnie propagować w imię fałszywego miłosierdzia nad chorym człowiekiem. Ci którzy tego dokonali surowo odpowiedzą przed Bogiem.

Senior
4 lat temu

Byleby WOŚP nie przyłączyła się do tej akcji i dzieci nie rozpoczęły zbiórki pieniędzy dla swoich dziadków na cel który popiera Jurek Owsiak. http://telewizjarepublika.pl/pamietaj-wspierasz-wosp-i-owsiaka-wspierasz-aborcje-i-eutanazje,43157.html

dziadek
odpowiada  Senior
4 lat temu

lecz się chłopie bo jak cię podłączą pod sprzęt zakupiony przez WOŚP będzie już za późno .

rudy lis
odpowiada  Senior
4 lat temu

No tak, telewizjarepublika – wszystko na temat.

7
0
Napisz co o tym sądziszx