Zderzenie w Szczurach. Ranne 3 osoby w tym 2 dzieci

Przed godziną 10:00 doszło do wypadku dwóch aut osobowych w Szczurach na drodze krajowej nr 11. Ranne zostały 3 osoby, w tym 2 dzieci.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Opel Zafira skręcał w lewo w kierunku Słaborowic, a kierowca Renault Scenic za późno zorientował się w sytuacji na drodze i uderzył w tył Opla.

Renault Scenic podróżowała osoba dorosła i dwoje dzieci w wieku około 6-10 lat. Miały zaczerwienione ślady na ciele od pasów, ale co warto, dodać podróżowały w fotelikach. Profilaktycznie zabrano je do szpitala wraz z osobą dorosłą.

CZYTAJ  Wypadek na Grabowskiej przy Pruślińskiej

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
123
3 lat temu

Najważniejsze, że Ty jesteś nieomylny i super kierowca …
Jak kiedyś gdzieś przydwonisz to inaczej będziesz piszczeć, a najlepiej niech Cię zlinczują na miejscu zdarzenia to przynajmniej będzie jednego kmiota mniej.
Wypadków i kolizji nikt nie powoduje specjalnie, takie jest życie, że są samochody to są i wypadki/kolizje …

Do 123
3 lat temu

Puknij się w głowę człowieku „każdy jest człowiekiem i może popełnić błąd” bzdura!. Auto jest narzędziem które może zabić i zabija niestety na drogach w rękach ludzi którzy prowadząc myślą nie wiadomo o czym! Nie chciał bym żebyś był/była przykładowo moim lekarzem bo długo bym nie pociągnął z takim podejściem!

?
odpowiada  Do 123
3 lat temu

A szanowny to taki nieomylny że aż podziw, ale lekarza (sic!!) to lepiej zmień

mariano
3 lat temu

Sprawca wypadku powinien być bezwzględnie pozbawiony Prawa jazdy przynajmniej na 5 lat od razu zrobiło by się bezpieczniej na drogach …

123
odpowiada  mariano
3 lat temu

Na drodze może zdarzyć się wszystko, każdy jest tylko człowiekiem i może popełnić błąd, ale pewnie Ty nawet nie masz prawa jazdy, ale do czasu kiedyś przypisy….sz i przypomnisz sobie swoje słowa, wszystko jest do czasu, trochę pokory.

mariano
odpowiada  mariano
3 lat temu

123 jakie to typowe Polskie podejście do życia każdemu może się zdarzyć i te inne pierdoły przestańmy w końcu w te zabobony i gusła wierzyć jest wina powinna być nieunikniona kara , tak jest w każdym cywilizowanym kraju aby nie w Polsce tu każdy od bandyty po łamiących przepisy ruchu drogowego to nie sprawca tylko ofiara ale czego ofiara ???…bo przecież każdemu może się zdarzyć !!! …

driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Zdrowia życzę dzieciaczkom! Ważne że miały foteliki i zapięte pasy. Pasy to ważna rzecz, podobnie trójkąt ostrzegawczy i gaśnica, wszystko to trzeba posiadać. Absolutnie kluczowa sprawa to jednak trzeźwość! Miejmy nadzieję, że organa ścigania przeprowadziły kontrolę w kierunku czy było pite, i że w tym przypadku sprawca był trzeźwy. Społeczeństwo chce trzeźwych sprawców, z pozapinanymi pasami!

werd
3 lat temu

znowu Szczury !

.....
3 lat temu

ja pisać polski…..

okop
3 lat temu

Pewnie było tak: Pierwszy zapierniczał z prędkością trzy razy większą niż ustawa przewiduje w ostatniej chwili kapnął się że stoi fotoradar, zaczął gwałtownie hamować a drugi zaskoczony jego wyczynami już nie zdążył i mu przydzwonił z tyłu.

mecenas
odpowiada  okop
3 lat temu

okop przeczytaj uważnie tekst

11
0
Napisz co o tym sądziszx