Strażacy świętowali na Rynku

Udostępnij
Tweet

Tylko co czwarta interwencja strażaków związana jest z wyjazdem do pożarów, reszta to inne zdarzenia, do których są dysponowani. To świadczy tylko to tym, że pierwsze skojarzenie, myśli i pierwsze kroki w sytuacji zagrożenia kierujemy najczęściej w stronę strażaków.

+

Dziś podczas świętowania Powiatowego Dnia Strażaka przez formacje zawodowe i ochotnicze starosta dziękował im za zaangażowanie, za to, że zostawiają swoje rodziny, hobby, po to, by ratować innych. 

– Tak! Rację ma Komendant Powiatowy PSP Jacek Wiśniewski mówiąc dzisiaj, że strażacy są formacją mającą największe społeczne zaufanie, podkreślając, że nie jest one dane na zawsze, że trzeba o to zabiegać codzienną służbą. Znając naszych strażaków jestem jednak tego pewien! Gratuluję Wam zaangażowania i poświęcenia. Gratuluję profesjonalnego sprzętu wartego miliony, a którego część obecna była na ostrowskim Rynku. Zasłużyliście na niego a podziwialiśmy go nie tylko my, nie tylko Ostrowianie, ale także sam burmistrz Stefan Rowiński – powiedział Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Uroczyście wręczono medale i awanse na wyższe stopnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Drewniane bele uderzyły w osobówkę
Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Facet
4 lat temu

A ja qźwa powiem swoje. Ja zawszę będę za zgrabnymi dziewczynami. Niech będą trochę niższe, ale niech nie mają kwadratowych twarzy, bo to dla mnie jest nie do zniesienia!

Karol
4 lat temu

A na moim weselu grał ten zespół i sobie bardzo chwalę. https://www.youtube.com/watch?v=86WPEbTyiaY

Sentymentalny
odpowiada  Karol
4 lat temu

Oo! Ucik.

Techniczny
4 lat temu

Ile czasu zajmuje opuszczenie kosza stojącego na rynku, żeby znów był gotowy do akcji?

Wzruszony ceremonią
odpowiada  Techniczny
4 lat temu

Ten podnośnik pewnie jest już wycofany z akcji gaszenia pożarów, bo przecież widziałem go na rynku jak strażak, młody pan wraz ze swoją wybranką był wynoszony nim ponad ratusz, żeby potem młoda para wzięła ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Sprawiedliwy
4 lat temu

Ten strażak który pracuje w systemie 8 godzinnym a nie 24/48 więc to co robi w weekend to jego sprawa prywatna. Pragnę poinformować, że sprawa pomówień odnośnie innego Strażaka została zgłoszona na Policję i osoba która myślała że jest anonimowa takową nie była. Sprawa miała swój finał przykry finał dla tego który oczerniał. Myślę, że jutro doradzę Panu Grzegorzowi jak załatwić tę sprawę raz na zawsze. Dzisiaj internet nie jest już pustą przestrzenią w której nie odpowiada się za swoje wypowiedzi fałszywe oskarżenia.Typ podstawowy przestępstwa zniesławienia. Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Sołtys
odpowiada  Sprawiedliwy
4 lat temu

A ja i tak wolę strażaka ochotnika, który będzie mnie chronił w każdy dzień tygodnia, a nie tylko od poniedziałku do piątku.

Obiektywny
odpowiada  Sprawiedliwy
4 lat temu

A gdzie tu ktoś kogoś o cokolwiek pomawia?! Nie strasz bo się zesrasz!

Reksio
4 lat temu

Zgadzam się….uważam, że powinno się wziąć pod lupę wszystkich tych DJ, mobilne bary i pseudo kelnerów….co to sobie na boczku pieniążki szarpią wekendami…i nic w tym by nie było złego bo ??? dla was za przedsiębiorczość i własną inicjatywę poza jednym faktem – róbcie to oficjalnie i płacąc podatki bo kasujecie naprawdę duże pieniądze tyle że nie do końca uczciwie…

Muzykant
odpowiada  Reksio
4 lat temu

Dokładnie. Ja jestem uczciwy wobec fiskusa i nie mam etatu w budżetówce. Przegrywam więc z nieuczciwą konkurencją.

Kumpel
4 lat temu

Nigdy nie uwierzę, że strażak, funkcjonariusz państwa polskiego, dorabiający do pensji grając na weselach ze swoją żoną nie płaci stosownych podatków pobierając 500+ . Znam doskonale Grzegorza A. i wiem że to jest niemożliwe. A jak ktoś ma wątpliwości, to nie się zwróci do Urzędu Skarbowego. Wtedy się okaże, że oliwa na wierzch wypływa i jest sprawiedliwa.

Katolik
odpowiada  Kumpel
4 lat temu

Ja też jako strażak nigdy tego gościa nie widziałem w sobotę albo w niedzielę w jednostce. No chyba, że w adwencie albo w poście.

Były młody pan
4 lat temu

Rozpoznałem jednego strażaka co to co sobotę wyjeżdża na akcję, ale weselną, bo grał na moim weselu ze swoją żoną.

Księgowy
odpowiada  Były młody pan
4 lat temu

A fakturę albo paragon ci dał, bo przypuszczam, że nie.

Ogniomistrz
odpowiada  Były młody pan
4 lat temu

On oprócz swojej, żadnej sikawki w ręce nie miał.

Gość weselny
odpowiada  Były młody pan
4 lat temu

Wiem o kogo chodzi. Zdjęcie nr 10. Drugi od lewej. Pewnie 500+ pobiera, ale od siebie dla skarbu państwa to już pewnie nie. No chyba, że się mylę. A jeżeli tak, to od razu przepraszam.

kolo
4 lat temu

cieszy że choć jedna formacja się nie wstydzi i pomimo trudności wszelakiej twarzą pokazuje się społeczeństwu a cieszy bo ostrów kiedyś miał kilka orkiestr i przemarsz po rynku ni kog nie raził ba był atrakcją i nie chodzi o politykę przeszłości

Gggg
4 lat temu

Przez taka parowe pana P.K gmina Przygodzice i powiat cierpi … gówno zrobił i gówno zrobi wyjebać pijaczynę .

18
0
Napisz co o tym sądziszx