Pożar budynku w Raczycach

O 20:00 wybuchł pożar wiaty, pod którą przechowywana była słoma. Obiekt jest cały w ogniu. Na miejscu z pożarem walczy kilka jednostek straży pożarnej. Akcja ma miejsce w Raczycach k. Odolanowa.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Biegi patriotyczne na Piaskach - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
osv
4 lat temu

do Trix – Gabrysia ma racje – działania PSP i OSP w 50% finansowy przerost kosztów działan nad tym co potrzeba .
A tak reasumujac kolejny kmiot na wsi co mu sie zrobiło ciepło w d… . Moze Komendancie Gminny OSP mozna by sie zastanowic nad prewencja a nie gaszeniem . Moze prowadizc jakies kontrole p-poz w tych gospodarstwach rolnych . U tych wiejskich chlopków nikt nad zasadami p-poz czy bhp nie panuje i mmay to co mamy . A za to niech zapłaci ARR . I ob. ubezpieczac te pateraki .

Aaaa
4 lat temu

RaCyce, gdzie to jest?

Dada
4 lat temu

Te wyjazdy strażaków z Gminy Odolanów są bardzo podejrzane nie długo będą mieć lepsze statystyki niż PSP

Gabrysia
4 lat temu

A mnie zastanawia kto pozwolił wyjechać tym małym autem z Odolanowa i jechać do pożaru takiej stodoly w czym to auto w cale nie służy do takich zeczy i do niczego się nie przydało !!ciekawa jestem kto za to zaplaci

Trix
odpowiada  Gabrysia
4 lat temu

Widzę że kompletnie nie znasz zasad funkcjonowania strazy pożarnej w Polsce wiec polecam lekturę. Ciekawe czy jak ty będziesz potrzebować pomocy zapytasz się kto za to zapłaci. Co do twego pytania – pojazdy dysponuje PSP z Ostrowa Wlkp i po rozpoznaniu wstępnym może dosłać kolejne wozy ze strażakami. Skoro zaistniałą potrzeba dodatkowych rąk do pracy zadysponowano woź który nie posiada wody jednak na pokładzie są dwie roty które mogą zmienić tych co byli pierwsi, mają swoje węże więc mogą wybudować kolejna linie gasniczą jeżeli jest taka potrzeba. Za działania płaci państwo z ramienia MSWiA lub też z samorządu – gmina. Nie masz pojęcia o zagrożeniu jakie było i nie ty decydujesz kto ma jechać na akcje a ewentualną odpowiedzialność za zbyt małe środki wysłane na akcje spadnie na dyspozytora.

Gabi
odpowiada  Gabrysia
4 lat temu

Jak Tobie będzie się coś paliło i przyjadą strażacy nie takim autem jak Ci się widzi to powiedz, że nie pozwolisz im gasić, np wodą z hydrantów, i że mają wracać do jednostki 😉

ops
odpowiada  Gabrysia
4 lat temu

Na pewno nie Pani bo i z czego.

kolo
4 lat temu

kolejny pożar w Raczycach budynku z słomą w ostatnich latach to zastanawiające co na to policja .

Lolo
4 lat temu

Miejscowy skąd taki wniosek ze sami podpalili

Miejscowy
4 lat temu

Pewnie znowu sami podpalili zeby mieć „ robote „ .

Tricx
odpowiada  Miejscowy
4 lat temu

A chociażby po to by mieć dodatkowe 2 roty ludzi, kolejne węże które mogą stworzyć linie gasniczą. Przecież ludzie opadają z sił i często potrzebne jest wsparcie. I nie martw się kto zapłaci tylko zajmij się ciekawsze i problemami że swego życia.

Trix
odpowiada  Miejscowy
4 lat temu

Kogo oskarżasz??? Imię i nazwsisko podaj a nie tworzysz chore insynuacje i szukasz taniej sensacji

12
0
Napisz co o tym sądziszx