Policjanci pilnowali szkół, a informacje o bombach i tak były

Tym razem do siedmiu szkół z powiatu ostrowskiego wpłynęła informacja o rzekomym podłożeniu bomb przed trzecim dniem matur. Funkcjonariusze w całej Polsce patrolowali placówki oświatowe od godziny 19.00 do czasu rozpoczęcia matur. Egzaminy odbyły się bez utrudnień.

+

Poza patrolami, każda ze szkół ponadgimnazjalnych zrobiła plomby na drzwi wejściowe. Z drugiej strony, być może, wystarczyłoby polegać na obecnych w każdej szkole systemach alarmowych i tylko rano kontrolować osoby wchodzące na teren placówki szkolnej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
5 lat temu

Afera ucichła i bombera nie złapali? Oj oj oj…
Ktoś jeszcze ma wątpliwości że było polecenie rządowe aby nikogo nie zatrzymać? Pisowskie robienie zamieszania. Dla policji wstyd jak ch… 🙂

buk humor dziczyzna
5 lat temu

NIECH SIĘ CIESZĄ MATURAMI – póki matury jeszcze są.
Po pisich deformach zostanie tylko odpytywanie ze zdrowasiek i apeli smoleńskich.

obiektywny
odpowiada  buk humor dziczyzna
5 lat temu

jeszcze parę lat rozwalania tego kraju i flaga będzie inna i nazwa kraju będzie zmieniona ze wstydu .

win
5 lat temu

Baranki pokoju, towarzysze, to pewnie kibole i onr z Jasnej Góry, ten „najbardziej wartościowy element” społeczeństwa.Bo wespół-zespół z Episkopatem popierają wasze Pisie rządy oparte na łamaniu prawa.

NO RESPECT
5 lat temu

Ciekawe czy ktokolwiek zostanie zatrzymany i czy zostaną mu postawione zarzuty…. i czy nie będzie to jakiś pijaczek, który komputer widuje tylko w MOPSie jak idzie po zasiłek…

26
0
Napisz co o tym sądziszx