OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wpadł do rowu i rozpoczęły się problemy

51-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego jechał do Pleszewa, żeby wykonać rezonans magnetyczny. Jadąc przez las pomiędzy Franklinowem, a Szczurami, zaczął gwałtownie hamować będąc na lewym pasie. Zjechał na prawo do rowu. Jeden ze świadków zdarzenia podwiózł go na badanie.

+

Policjanci powiadomieni przez przejeżdżających kierowców o aucie w rowie, udali się na miejsce. Po namierzeniu kierowcy, dowiedzieli się, że za chwilę przybędzie na miejsce. Istniało podejrzenie, że może być pod wpływem alkoholu, z uwagi na rozpakowany czteropak piwa.

Kierowca Mercedesa przybył na miejsce i okazało się, że jest trzeźwy. Niestety z analizy dokumentów wyszło, że minął termin badania technicznego pojazdu pozostającego w rowie.

Mężczyzna relacjonował, że musiał zjechać na pobocze, ponieważ z przeciwka samochód ciężarowy jechał “na czołówkę”. Ta wersja nie obroniła się z uwagi na wyraźne ślady hamowania zaczynające się na lewym pasie. Świadczyło to o tym, że to kierowca Mercedesa wyprzedzał “na trzeciego” i nie chcąc doprowadzić do czołowego zderzenia, zaczął gwałtownie hamować i zjeżdżać do rowu.

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Imię
odpowiada  Maria
2 lat temu

Troje dzieci ?!
Troje dzieci to przecież istny bank !!!

Maria
2 lat temu

A nikt się nie zastanowi czy każdego stać na nowsze auto przecież przy najniższej krajowej jeśli tylko małżonek pracuje maja przykładowo troje dzieci to posiadają takie auto na jakie ich stać zastanówcie się?

1
odpowiada  Ello
2 lat temu

Proszę Cie kto wykupuje AC w takim trupie, wszyscy tylko jak najtańszy wariant OC i w drogę haha

1
2 lat temu

Haha, ale as !
W ch**a to My, a nie Nas !
Takie bajeczki to dziecko na dobranoc może opowiadać, a nie drogówce …

...
2 lat temu

Bez ważnego przeglądu OC nie działa!!!

Pff
2 lat temu

Ciebie powinno się przetopić
Auto normalnie jeździ i nic do tego nie ma żaden przegląd

Raszków
odpowiada  ?
2 lat temu

… a dokładnie tych minut powinno być 30.

O
2 lat temu

Taki trup to powinien być już dawno przetopiony a nie po drogach sie poruszać i zagrożenie stanowić dla innych uczestników ruchu bo gdyby był dobry to miał by przegląd dzisiejsze stacje diagnostyczne w odpowiednim czasie powiadamiają o zbliżającym się przeglądzie czyli facet albo nie ma 100 albo wie że trup nie przejdzie badania

O
2 lat temu

Kierowca sprawnie uniknął zderzenia, kazdemu może się zdarzyć taka sytuacja a nie każdy zareaguje w taki sposób

Świniopas
odpowiada  ?
2 lat temu

Może i masz rację ale język prosto z chlewni .

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x