OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Bożena Budzik ukarana przez Sąd

Bożena Budzik została dziś uznana winną mobbingowania podległych pracownic. Ma zapłacić 15 tys. zł grzywny i nawiązki na rzecz dwóch poszkodowanych 10 i 30 tys. zł. Wyrok nieprawomocny.

+

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
...
odpowiada  Wlkp
2 lat temu

jesteś idiotą, domyślałeś się tego?

sami-swoi
2 lat temu

sex afera w magistracie , sex aferę wywołaly same kobiety, sex afere wywolala stara d… w stosunku do zazdrosnej sex afery mlodszego rocznika . dzisiaj słucham uzuasadnienia sadu – nic dodac nic ujac .
Kto dawał, kto brał, kto zazdroscił , kto to pietnował ? . Winny jest burmistrz – taki materiał dowodowy i taki nalezy uszanowac. Ta pani sie błednie podnieciła i to ostatni raz i kosztuje ja to kariere, usmieszki kolezanek – i fałszywy żal p.s kolegów z samorządów . To co sama doswiadczyła wie ta Pani .
Pewnie i chciała i dobrze w tym temacie moralnosci i etyki urzednika . Ale nauczka – zamiataj podwórko jak masz czym i co pozamiatac . Inaczej siedz na swej d… i nie zajmuj sie inną .
Dla mie starała sie robic porzadki w tym temacie i OK . tak powinno byc zawsze. Ale dobrymi checiami jest piekło wybrukowane . A piekło miała ta Pani na ziemi . Czas zrobi swoje- wzór – a nauczka dla innych .

Wyborca
2 lat temu

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ta pani piastuje tak ważne stanowisko w Skalmierzycach. Przecież mi wystarczyło posłuchać w jaki sposób się wypowiada i to tylko w mediach. No ale to może ja głupi jestem.

Lech
2 lat temu

Zauważam że została skazana a nie ukarana . Proces był prowadzony z KK.

DADA
2 lat temu

Jak to możliwe, ze ta ” pani” była burmistrzem przez tyle lat !!!! chyba nie trzeba mędrców aby wiedzieć dlaczego
” piastowała ” tą funkcję STRASZNE!!!!!!!! A sprawa pana Mielczarka to zakrawa o hańbę! Tak miał oczy zamglone od m…….i to od tego zależała jego bytność jako z-cy burmistrza?????? a teraz kolesie posadzili go w ostrowskim magistracie!!! o zgrozo!! No tak żonce załatwił niezłe stanowisko przez 30 LAT teraz poszła na emeryturę i on jako koordynator trzech referatów!!!!( oczywiście stanowisko utworzone specjalnie dla niego) Oj straszne te nasze rządy , jedna WIELKA KL….A

XIX
2 lat temu

Jest piękna, bogata i zdrowia sama o sobie tak powiedziała

Jurny Stefan
2 lat temu

Nasza Gwiazda…

Jurny Stefan
2 lat temu

Bożena jak mogłaś!!!! Zadzwoń.

kolo
2 lat temu

ciekawe że zastępca tego nie widział i w nagrodę pracuje w ostrowie

Sprawiedliwość...
2 lat temu

Najciekawsze jest to, że do samego końca twierdziła że jest niewinna, co świadczy o tym, że nie rozumie że wyrządzała krzywdę…, jest to trochę przerażające zwłaszcza, że pełniła funkcję publiczną…

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x