Spalił 2 psy i zakopał na polu (aktualizacja)

Mieszkaniec Śliwnik gm. Nowe Skalmierzyce spalił dwa psy i zakopał na polu. Jak wstępnie ustalono, były to ciała suczki w ciąży i psa, który był w złym stanie zdrowotnym. Są wskazania, że był niedożywiony lub schorowany.

+

Jako pierwsze informację o tym zdarzeniu otrzymało kaliskiego stowarzyszenie Help Animals. Po dotarciu na miejsce potwierdzili obecność kilku kości w wysypanym w pobliżu popiele. Następnie zaraz za płotem znaleziono świeży kopiec, pod którym znaleziono korpusy spalonych zwierząt. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna przyznał się do zabicia ciężarnej suczki, natomiast drugi pies miał zdechnąć ze starości.

Kaliskie Help Animals ustaliło, że mężczyzna nabywał psy poprzez internet do adopcji. Suczka przebywała u niego około dwóch miesięcy. Na miejsce przybył weterynarz oraz policyjny technik kryminalistyki. Ciała zwierząt zostaną przesłane do biegłego, który postara się stwierdzić ich stan zdrowia przed śmiercią i spaleniem.

Miłośnicy zwierząt przejęli 3 psy, których los był niepewny.

 

CZYTAJ  Wybrano młodzieżowe słowo roku

49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SUZUKI
3 lat temu

Nie tak dawno temu student stomatologi brał ze schroniska koty ,które następnie męczył, torturował i zabijał we własnym mieszkaniu , miał na sumieniu 21 kotów i dopiero zorientowano się, że po co mu tyle kotów i sprawa się rypła za co został w trybie natychmiastowym wydalony z uczelni a czy poniósł konsekwencje prawne nie podano do wiadomości, oczywiście rzecz miała miejsce w Polsce, nie chciał bym usiąść na fotelu u takiego stomatologa psychopaty.

pener z nowotki
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

e tam to tylko koty. . sam nie raz koty kopałem itd jak akurat sie jakiś nawinoł. psy to co innego. nie darował bym mu. psy są najlepszymi przyjaciółmi, nie raz ratowały człowieka z opresji. a koty to fałszywe beużyteczne stworzenia

....
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

Do pener z nowotki. Czy pies czy kot to też zwierzę co czuje. Koty są też pożyteczne poczytaj trochę. Pamiętaj że pies czy kot to najlepszy przyjaciel człowieka. Ludzie są wredni i okrutni . pewnie nie raz się na człowieku zawiodłeś tak jak ja. Dlatego szanuję każde zwierzę bardziej niż człowieka.

pener z nowotki
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

skoro ludzi nie szanujesz to mam nadzieje że ty i twoje dzieci umrą na raka powoli i w cierpieniu, śmieć z ciebie, typowy katolik

....
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

Do pener z nowotki. Zaskoczę Cię. Jestem sam i dzieci nie mam. Wybrałem życie singla. Samo życie. A katolikiem nie jestem.

pener z nowotki
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

w sumie mnie to nie dziwi, taki nieudacznik jak ty nie zasługuje by być z kim kolwiek. żadna by takiego śmiecia nie chciała. wmawiaj se że dobrowolnie jesteś singlem, zoofilu, nieudauczniku którego matka nie chce znać

SKate
odpowiada  SUZUKI
3 lat temu

@pener z nowotki: po Twoich komentarzach widać jak szanujesz ludzi i zwierzęta. Dno i 5 metrów mułu. Weź się „człowieku” nie odzywaj lepiej, bo wstyd i żenada.

x
3 lat temu

e tam, to tylko psy

hachiko
odpowiada  x
3 lat temu

jak twoje dziecko ulegnie wypadkowi i będzie kaleką do końca życia też powiemy: „e tam to tylko jakiś bechor”

Grabarz
3 lat temu

Po ten jazgot,XXI wiek,modna kremacja ! W

DOZER
odpowiada  Grabarz
3 lat temu

To weź psycholu skremuj się żywcem – zobaczymy czy to takie modne i fajne ???

Tobiasz
3 lat temu

po ryju mu dać i dożywocie jak można palić psa 🙁 bez komentarza

Rafiti5
odpowiada  Tobiasz
3 lat temu

A jaki wyrok dostało trzech sprawców śmiertelnego pobicia przy dworcu w Nowych Skalmierzycach w 2011?

Tomek
3 lat temu

„Człowiek to najokrutniejsza bestia” – friedrich nietzsche

szkoda słów na takiebo bydlaka, żadna kara nie będzie sprawiedliwa dla takiego gnoja

do TOSIA
3 lat temu

Toska – jedz na wiochy i zobacz w jakich warunkach , zyja nasi mniejsi t.z bracia – kojce, łancuchy, robale, choroby ,bród, itp., Pies dostaje do jedzenia odpady z kuchni, Mleko od krowy . Szczepienia profilaktycnze to mit – . Jak chory do w łeb i do gnoju . Rolnik na wsi ma jeden argument – Kasa, swinie, krowy , i Kasa. DUzy ciagnik i Kasa . No i raz w tygodniu pierwsza ławka w kosciele – kmiot wiejski zawsze bedzie kmiotem . Szkoda sie wypowiadac i pisac – karac bydło ludzkie .

...
odpowiada  do TOSIA
3 lat temu

Popieram. Fałszywi obłudni katolicy wiocha. Dziurawa buda zimą nie ocieplona, łańcuch jak do krowy. Latem miska bez wody, zlewki co sam nie zje to psu daje. Zero leczenia, szczepień. Znieczulica nic więcej. Za dużo się czyta na ten temat. Ludzie bez serca i sumienia. Ale do kościółka, pierwsza ławka, komunia i na tacę dużo dać to tak. Karać bydło ludzkie.

.
odpowiada  do TOSIA
3 lat temu

tak tak i jeszcze dupa ich boli od szczekania na takiej wiosce. Przynajmniej nie łażą po mieście i potem na wiosnę nie ma problemu z przebiśniegami 🙂

Adi
3 lat temu

Mam nadzieje, ze odpowie za 3 psy ! Z kazdego po 5 lat -razem 15lat !!! Niech smaruje dupsko i gębę , dobrze go wy…grzmocą za kratami ! Trzymam kciuki o to !!!!

p.
3 lat temu

Bestia potwór w ciele. Specjalnie adoptował żeby potem palić. Jeb…katolik zapewne. Oby mu dopierdolili w więzieniu odpowiednio.

M.
3 lat temu

Aż mnie w gardle ścisńęło 🙁

good
3 lat temu

a wystarczylo wykastrowac suczke.
jak mozna tak postapic wobec braci mniejszych, to samo uczyni blizniemu bez skrupulu

ideologia lbtg a nawet LPG
odpowiada  good
3 lat temu

Jak się kastruje suczke?czy to była suka z jajami,,?

49
0
Napisz co o tym sądziszx