OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrąciła księdza rowerzystę

Ksiądz jadący rowerem został potrącony przez kobietę kierującą Fiatem. Wjeżdżając na posesję, nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście jadącemu od strony Ostrowa Wlkp. Ksiądz nie zdołał wyhamować. Do kolizji doszło w Karskach.

+

Na miejscu pojawili się i udzieli pierwszej pomocy funkcjonariusz ostrowskiej drogówki będący po służbie, dwóch strażaków ochotników oraz ksiądz z parafii w Lewkowie. Po chwili dojechała karetka na sygnale i radiowóz policji.

Poszkodowany stał o własnych siłach i nie było widać u niego poważniejszych obrażeń. To już drugi incydent drogowy. Po poprzednim udał się na dwutygodniowy odpoczynek.

Ksiądz pełni posługę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim.

38 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gg
odpowiada  Xania
1 rok temu

To samo sobie pomyślałam…

.
1 rok temu

Pewnie Ojciec Mateusz był już po kilku mszach 🙂

Xania
1 rok temu

Rozumiem że hasło xiondz nabija ilość wyświetleń, jeśli poszkodowany byłby murarzem…. to lipa

js
1 rok temu

Rowerzysta – ksiądz. Jakie to ma znaczenie. Pani jaki miała zawód ? Dla mnie ta informacja też nie jest istotna. Jeżeli jednak określa się profesję, wykształcenie, wiek itd, jednej ze stron zdarzenia – to takie same informacje należałoby podać o drugiej stronie zdarzenia. A tak znów wyszło szczucie, konfliktowanie, zamiast rzetelnej redaktorskiej notatki. Prawda?

do durnia drivera ........
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
1 rok temu

Wyraźnie alkoholiku pisze ,,jechał od strony Ostrowa,, – wiec w stronę lotniska nie z lotniska !!! Jak z taką mendą,oszołomem wszędzie węszącym alkohol – wytrzymuje rodzina ! Może bada też żonę na trzeźwość żonę,przed bzykaniem….?

3
1 rok temu

a gdzie masz w tym ostrowie scieszki rowerowe ? te kawałki po 20-50 metrów to drogi rowerowe ?
Hamstwo na rowerach jedzie chodnikami, po przejsciach dla pieszych imysli że ma pierwszenstwao .Nie
Apel – nie ustepowac miejsca na chodniku rowerzyscie – to jest jedyne bezpieczne miejsce dla pieszych w tym ludzi starszych- dizeci . Rowerzysta korzysta z ulicy i na chodniku nie ma nic do szukania -. Idz srodkiem spokojnie nie sobie dzwoni, woła i schodzi z roweru .

win
1 rok temu

Z drogi śledzie bo kmiot z KURWI jedzie….

Były ksiadz
odpowiada  xyz
1 rok temu

Ona powinna zostać nagrodzona jednego darmozjada mniej i dzieci na 2 tygodnie bezpieczniejsze będą, z drugiej strony podziwiam rodziców katolików którzy do posługi kieckowym podsyłają swe pociechy i myślą że bliżej Boga a tamci tylko rączki tłuste zacierają bo dziatwa sama klęka przed nimi i ciach pod kieckę, brawo rodzice ministrantów.

SWIETY
odpowiada  Osw
1 rok temu

chciałbym bys to powtórzył na sadzie ostatecznym

4
1 rok temu

ze tez Maryja nad klecha nie czuwała – dziwne

38
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x