Dzielnicowy złapał dwóch sklepowych złodziejaszków

Udostępnij
Tweet

Policjantem się jest zawsze, nie tylko będąc na służbie. Udowodnił to wczoraj dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, który będąc w czasie wolnym zatrzymał sprawców kradzieży, której dokonali w jednym z ostrowskich marketów.

+

Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim sierż. sztab. Piotr Owsiak dał przykład policyjnej czujności oraz umiejętności szybkiego i sprawnego podejmowania decyzji.

Będąc w czasie wolnym od służby robił zakupy w jednym z ostrowskich marketów. Jego czujność przykuło nietypowe zachowanie się dwóch mężczyzn podczas zakupów. Mając podejrzenie, że osoby te mogą mieć nieuczciwe zamiary, zostawił wózek z zakupami i wyszedł z marketu, stając przed wejściem do niego. Chwilę później zauważył obu mężczyzn, którzy wybiegali ze sklepu z plecakiem.

Policjant nie zastanawiając się dłużej ujął obie osoby i wspólnie z pracownikiem ochrony, który również podbiegł, doprowadził ich do pomieszczenia służbowego, gdzie okazało się, że w plecaku znajdowały się artykuły spożywczo-monopolowe, za które mężczyźni nie zapłacili. Natychmiast zawiadomił o zdarzeniu dyżurnego Policji, który na miejsce skierował patrol.

Skradzione artykuły wartości ponad 300 złotych wróciły bezpiecznie na półki, sprawcy kradzieży zostali ukarani mandatem karnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tbcrsv
5 lat temu

Podejrzanie się zachowywali więc policjant wyszedł ze sklepu ,Bravo !!!! Policja ma zapobiegać,a nie czekać na złodzieja przed sklepem . A co by się stało jakby w sklepie zareagowały na kradzież dziewczyny z obsługi i któraś byś np.uderzyl przy próbie interwencji ?!! Bohater czeka przed sklepem . Może przewidywać najpierw ,a nie myśleć o statystykach i nagrodach „bohaterze ” !

Brawo
5 lat temu

Brawo 🙂

K
5 lat temu

To ci stróż prawa, jakby miał palke to by nią na*ebal, cymbal jeden ? ? ?

Dziwne przeczucie mam
5 lat temu

że te artykuły spożywczo-monopolowe to : piwo, wóda, faja.

1
5 lat temu

Pioter to jednak fachowiec ?

Galeria
5 lat temu

zaraz sie rozpłacze – bohater. Po to karmimy psy aby pilnowały naszego domu. Ale mi sensacja . To co pies miał zrobic ? buzi im dać. Zgodził sie za psa , wiec waruj nad naszym bezpieczeństwem .
Był do tego szkolony , ma taki zakres obowiązków, składał ślubowanie – wiec w czym sensacja ? Ma dostac nagrode ? co ?

Złośliwy
odpowiada  Galeria
5 lat temu

Ty to jednak posiadasz defekt umysłowy.

Gg
5 lat temu

Bohater

Gg
5 lat temu

Pies to pies ciekawe czy karmę lubi

Rina
odpowiada  Gg
5 lat temu

Ciekawe czy byś tak ględził nie od rzeczy jak to był twój sklep i ciebie by okradli. Wtedy to byś na kolanach dziękował temu Policjantowi że ich złapał.

Audi RS6
5 lat temu

MILICJANT……zawsze na służbie……..

adam
5 lat temu

Brawo Piotr.Tepic zlodziejstwo.

20
0
Napisz co o tym sądziszx