OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ujęto kierowcę. Był pod wpływem amfetaminy

Obywatelskim ujęciem zakończyła się jazda 32-latka. Kierujący samochodem miał poważne problemy z utrzymaniem jednego pasa ruchu. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów ostrowskiej drogówki wykazało, że kierowca auta był trzeźwy. Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków przeprowadzili mu badanie narkotestem. Test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał obecność amfetaminy.

+

Do ujęcia obywatelskiego doszło na ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wlkp. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłą środę, 13 marca. Z relacji świadka, wynikało, że kierujący osobowym samochodem podczas jazdy nie panował nad pojazdem i miał problem, aby poruszać się jednym pasem ruchu. Mężczyzna postanowił pojechać za kierującym. W momencie, gdy 32-latek zatrzymał pojazd na chodniku, świadek podbiegł do niego i zabrał mu kluczyki od samochodu. O sytuacji powiadomił policjantów.

Badanie stanu trzeźwości 32-latka nie wykazało alkoholu. W trakcie dalszej kontroli policjanci ujawnili w samochodzie narkotyki w postaci amfetaminy.

Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod ich wpływem przeprowadzili badanie narkotestem. Test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał, że 32-latek był pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Dodatkowo została pobrana od niego krew do dalszych badań.

Za popełnione przestępstwo 32-latek odpowie przed sądem.

Obywatelska postawa 40-letniego ostrowianina z pewnością miała wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Osw
2 lat temu

Walic w łeb cpunów łopata i do piachu

Osw
2 lat temu

Wszystkie cpuny do piachu a dilerzy do łagru

Capella
2 lat temu

Zatrzymał to zatrzymał, jest bohaterem, który być może ocalił kilka cebulowych istnień. Trzeba mieć jednak świadomość, że w takiej sytuacji to On, a nie stróże prawa, naraża się na ewentualne niespodziewane konsekwencję. W dodatku cywil nie jest chroniony ustawowo na wypadek ewentualnych szkód, itp. Takie zatrzymanie nie wchodzi w zakres jego obowiązków i w razie czegokolwiek ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania(cywilną, finansową…zdrowotną, bo jak mu ząb lub oko wybije jeden z drugim to już po oku).

olo
odpowiada  Użytkownik drogi
2 lat temu

prostaczku lepiej zajmij się oprzątaniem świń

BMW M- PAKIET
2 lat temu

[[[ Użytkownik drogi ]]] jestem pierwszy zapraszam i albo sam się położysz albo ci wyje..e sztuke OSIOŁKU

Ddd
2 lat temu

Powinni hadlarzem z krolowej jadwigi sie zaiteresowac czarna plachta na plocie kolo przedszkola

dobry człowiek
2 lat temu

Niestety taka prawda, że policja w takie rzeczy też jest wplątana. Przykład z Kalisza, ulica Łazienna nieopodal Rynku w lokalu z grami nielegalne automaty. Policjant się podśmiechuje. Handel narkotykami, prostytucja i nielegalne automaty. Ciekawe jak długo to jeszcze będzie trwało. Kpiny jakieś. Czarna, jeśli to czytasz, idź po rozum do głowy i ucieknij od tych kryminalistów i zacznij żyć normalnie bo Ciebie szkoda. Zaćpasz się na śmierć, już wyglądasz jak szkielet.

XXL
2 lat temu

DO UZYTKOWNIKA DROGI ==GOSCIU JESTES DZBAN= KONIEC KROPKA

Ostrowianin
odpowiada  Użytkownik drogi
2 lat temu

Dostal bys bezposrednio w nochala w ktorego wciagales i z placzem do mamy polecial

Mario
2 lat temu

Zeby jezdzix na kocie to trza miec kota

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x