OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

3 akcje strażaków w krótkim czasie

Sporo stresu przyniosło środowe popołudnie ostrowskim strażakom. Zaczęło się od informacji o pożarze fabryki okuć przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wlkp., następnie chwilę po powrocie do bazy mieli kolejny wyjazd do pożaru dachu budynku mieszkalnego, a na koniec wyjechali do rzekomego pożaru firmy Litex.

+

Pierwsze zgłoszenie zapowiadało duży pożar w jednej z firm przy ul. Wrocławskiej 93. Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej. Przed ich przyjazdem, ewakuowano 26 pracowników. Okazało się, że paliły się filtry oraz pochłaniacz przy wentylacji. Były zlokalizowane około 10 metrów nad ziemią. W hali produkcyjnej panowało spore zadymienie.

Następne wezwanie było do pożaru remontowanego dachu na budynku mieszkalnym w Tarchałach Wielkich. Przed przyjazdem jednostek, sytuacja była opanowana, a w miejscu pożaru był widoczny tylko słaby dym.

Chwilę później automatyczny system powiadomił straż pożarną o zagrożeniu w firmie Litex Promo. Na miejscu okazało się, że niebezpieczeństwa żadnego nie ma.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
JAPAN
odpowiada  EH
2 lat temu

Ciekawe kto płaci za takie akcje strażaków i nie tylko ???!!!

tbckhgt
odpowiada  bibrus
2 lat temu

I jeszcze dorabiają bo mają dużo wolnego czasu

Skoczek z elewatora 2013
2 lat temu

Ave szczena! Ave kresek!

EH
2 lat temu

W LITEXIE TEN ALARAM TO JUZ TRADYCJA CIAGLE COS

bibrus
2 lat temu

Za to biorą pieniądze i mają spore przywileje w tym emeryturę znacznie wcześniej niż cała reszta społeczeństwa.

bronka
2 lat temu

częste podpalenia, interwencje straży, wiadomo. zbliża sie kolejna rocznica skoczka z elewatora to ćpunek sie odzywa za grobu

kolo
2 lat temu

to się dzieje w cichym ostrówku

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x