OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wymsknęło się na Sesji: Tylko niech nie pierd***ą

Jeden z samorządowców nie zaliczy 6 marca do szczęśliwych dni. Tego dnia Piotr Śniegowski, prowadząc obrady Sesji Rady Gminy Ostrów Wlkp., po przerwie powiedział do wiceprzewodniczącego Rady Henryka Kwietnia: Tylko niech nie pierd***, że wszyscy przeciw zagłosowali, nie?… żeby wszyscy przeciw zagłosowali.

+

Wypowiedź była doskonale słyszalna podczas oficjalnej transmisji na żywo z obrad rady. Sam zainteresowany przeprosił mieszkańców i wyjaśnił przyczynę zdenerwowania.

Na ostatniej sesji Rady Gminy Ostrów Wielkopolski radni z klubu “Aktywni i Niezależni” zamierzali przesunąć realizację budowy świetlicy wiejskiej w Zacharzewie o 5 lat. Wywołało to moje wielkie zdenerwowanie i w rozmowie podczas przerwy w obradach, padło z moich ust wulgarne słowo. Nie zdawałem sobie sprawy, że mikrofon już jest włączony. Nie zmienia to faktu, że nie powinno dojść do takiej sytuacji i mojego zachowania nic nie usprawiedliwia.
Wszystkich przepraszam za moje słowa!

Wideo:

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ciepłownik
2 lat temu

To Zacharzew jest regionem? Ale nobilitacja. A pan sołtys płakał, że rada sołecka i mieszkańcy nie mają gdzie imprez robić i muszą każdorazowo wynajmować lokal. Porządna sala z wyposażeniem, to przynajmniej 1 mln. PLN. Więc gdyby policzyć ilość imprez w Zacharzewie i ich koszty, to taka kwota starczy do końca życia i jeden dzień dłużej. I tak wyrzuca się pieniądze w błoto.

wybory
2 lat temu

prymitywne buraki – kto winny ? MY bo my wybieramy taki prymityw.

Imprezowicz
odpowiada  Fryzjer golibroda
2 lat temu

Widocznie pan Piotr był na pogrzebie ze stypą z poprawinami bez noclegu.

ryś
2 lat temu

obłudne typki i tyle…

olo
2 lat temu

wiejskie dno

Marek
2 lat temu

Wolę faceta który od czasu do czasu zaklnie, niż przytulającą się babę do każdego, która podwyższyła mi przekształcenie działki z użyteczności wieczystej we własność o 5 razy wyżej niż proponowała opozycja.

Jan
odpowiada  Fryzjer golibroda
2 lat temu

A ty jak idziesz na pogrzeb, to się też nie ogolisz i porządnie nie ubierzesz? Bo ja myślałem, że udział w takiej ceremonii do czegoś zobowiązuje.

Baba
2 lat temu

Chłop który nie przeklnie, to nie chłop.

Agata W.
2 lat temu

Dorośli wykształceni i zadbani ludzie a taki poziom. I to nie pierwszy raz. Różnica w poglądach nie upoważnia do takiego zachowania. Mało konstruktywny atak na dokonania w mieście. Zero współpracy. Współczuje obecnej prezydentowej tego wszystkiego wysluchiwać – jak by nie było jest to urzędnik państwowy

Ja
2 lat temu

I wyszło Szydło z worka.

32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x