OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Laweta potrąciła 17-latkę

Do potrącenia 17-letniej dziewczyny przez lawetę doszło w piątkowy poranek na ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Nastolatkę przewieziono do szpitala.

+

Po godzinie 9.00 laweta Iveco jechała od strony wiaduktu krotoszyńskiego. 33-latek potrącił pieszą na przejściu dla pieszych, nastepnie za przejściem uderzył w przyczepkę od firmy wykonującej pracę drogowe.

Według policji oboje byli trzeźwi.

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ll
2 lat temu

Slimok nie pynkej z piniem jesteś, każdemu może się zdarzyć ?

Kamil
odpowiada  fanroweru
2 lat temu

Proszę jeździć prawidłowo, tak jak nakazuje prawo ścieżką rowerową zamiast jezdnią, albo jak samochody na jezdni przeszkadzają to przesiąść się do autobusu.

sonic
odpowiada  fanroweru
2 lat temu

To jedź ścieżką a nie ulicą!

JAPAN
odpowiada  fanroweru
2 lat temu

To pojeździ trochę samochodem i potem pisz.

fanroweru
2 lat temu

Kierowcy lawet to szaleńcy. Jeżdżę rowerem to widzę. Nie chciałbym wrzucać wszystkich do jednego wora, obawiam się ich jak mnie wyprzedzają.

JAPAN
2 lat temu

Podstawowe pytanie kto w tym przypadku miał zielone światło ???

Papa Smerf
2 lat temu

To ale “slimak” zasuwal…rozkrecil sie chopok…chwila nieuwagi kosztuje pozniej duzo nerwow…mlodym kierowcom wszedzie sie spieszy.

nightrider
2 lat temu

Laweta potrąciła? Laweta sama jedzie? Patrz pan, a myślałem, że do wprowadzenia samojezdnych aut do powszechnego użytku jeszcze trochę. Proszę raczej napisać “33-letni idiota wywodzący się z autkowej rasy panów oraz wyznawca kultu Świętej Przepustowości (najważniejsze świętej w naszym kraju) potrącił pieszą na oznakowanym przejściu.” PS. takie akcje powinny być kwalifikowane przez prokuraturę jako próba zabójstwa.

...
2 lat temu

Tak piesza , która została potrącona miała zielone, podobnie jak kobieta, która przechodziła po pasach w druga stronę…
Kierowca miał światło czerwone, nie zatrzymał się, pędził! Całkowita i wyłączna wina jest tylko po stronie kierowcy lawety.

js
odpowiada  xxx
2 lat temu

Tak. Ma. Oczy zielone.

20
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x