Zatrzymano 10 osób z narkotykami

Ostrowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w ubiegły weekend 10 osób posiadających zakazane substancje. Nie jest tajemnicą, że środowisko zajmujące się tym procederem podlega ciągłemu policyjnemu rozpoznaniu.

+

W nocy z 2/3 lutego policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie zatrzymali dwóch mężczyzn którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podczas kontroli 31-latka funkcjonariusze ujawnili przy nim 13 woreczków z amfetaminą o łącznej wadze ponad 50 gramów. Mężczyzna ten narkotyki schowane miał w bluzie i w skarpecie. Z kolei przy 30-latku policjanci ujawnili blisko 3 gramy marihuany.

Dodatkowo, policjanci w trakcie przeszukania mieszkania 30-latka, ujawnili namiot przystosowany pod uprawę konopi indyjskich. Okazało się, że w specjalnie przygotowanym namiocie znajdowało się kilka krzewów marihuany. Zabezpieczono 6 roślin rosnących w donicach z kwiatostanem, które miały wysokość od 30 do 60 cm. Oprócz tego policjanci znaleźli pojemniki z suszem roślinnym, który poddano badaniu testerem narkotykowym. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli również narzędzia służące do prowadzenia uprawy, w skład której wchodziły m.in. wentylatory, lampy, filtr. Policjanci zatrzymali właściciela nielegalnej uprawy. Śledczy ogłosili mu zarzuty uprawy konopi indyjskich i posiadania marihuany. Za te przestępstwa grozi mu do 3 lat więzienia.

2 lutego przed północą policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 17-latka, który posiadał dwa woreczki z zawartością białego proszku i jeden z zawartością różnokolorowych tabletek. Ujawnione substancje policjanci poddali testerem narkotykowym. Nastolatek odpowie za posiadanie amfetaminy i 16 sztuk tabletek ekstazy.

Ponadto, w ubiegły weekend policjanci zatrzymali kolejne młode osoby, które posiadały przy sobie środki narkotyczne, m.in. marihuanę czy amfetaminę.

W sumie za przestępstwa narkotykowe funkcjonariusze w miniony weekend zatrzymali 10 osób.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
D
3 lat temu

Co się dzieje w tym Raszkowie. Znam tych ludzi i jestem w szoku że to oni

rr
3 lat temu

dresow i pijakow niech lepiej lapia

Adam
3 lat temu

Legalizacja a nie statystyki za krzaki szczyt głupoty tylko u nas ?

maloll
3 lat temu

potem sie dziwie ze mlodasy takimi bmkami jezdza, a oni plantacje maja i diluja, maja kur,,,, leb, i autka są, nie jeb,,, za grosz w mahle i com 40 za dwa tysie

thc
3 lat temu

oj tam uwonic tego milosnika ogrodnictwa

Dominik
3 lat temu

Jakoś w holadni są legalne i ludzie żyją a w Polsce tragedia nic nie można . Alkohol legalny a więcej uzależnia niż narkotyki chory kraj

Diagnosta
odpowiada  Dominik
3 lat temu

Jak ci Polska przeszkadz. Jedz do Holandii…

Ponownie
3 lat temu

Znalazłem rower na ulicy Parkowej na moście 03-02-2019 godzina 19.00 jeżeli ktoś szuka proszę o kontakt. 724175625 (model roweru napisany na ramie). Proszę nie pisać jak nie twoja własność bez podania nazwy nie przejdzie.

JAPAN
odpowiada  Ponownie
3 lat temu

Piszesz i piszesz, jak nikt nie chce to sobie weź.

Hary z Tybetu
3 lat temu

Wstrzykuja se ta marihuane,dilery jeb…ne

10
0
Napisz co o tym sądziszx