Radny z mocnymi poparzeniami. Uratował swój dobytek

Udostępnij
Tweet

Po godzinie 14:00 na terenie wsi Wtórek doszło do bardzo groźnej sytuacji. Na zapleczu sklepu zaczęła palić się butla z gazem propan-butan. Właściciel sklepu, a zarazem radny gminy Ostrów Wlkp., wziął ją w rękę i wyniósł na ulicę, zapobiegając rozprzestrzenieniu się pożaru na cały sklep. Odniósł poważne obrażenia ręki, uda i brzucha.

+

Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej. Zaczęli polewać butlę w celu jej schłodzenia, zmniejszając ryzyko wybuchu.

Po kilku minutach zakręcono zawór. Butla leżała na środki ulicy Środkowej we Wtórku. Poszkodowany został radny Ryszard Ryfa z gminy Ostrów Wielkopolski, prowadzący sklep spożywczy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkanka
5 lat temu

Mieszkańcy Wtórku wstydźcie się za swoje hienowate zachowanie i obrażanie… Odezwali się świeci niejebliwi… A na dożynkach to pierwsi byli- do jedzenia za darmo a teraz śmieją się z nieszczęścia…. Panie Rysiu brawo za odwagę!!!! Wielki szacun

Sasza
5 lat temu

Wielki szacun za odwagę!!!!

Mruczek
5 lat temu

Ludzie którzy hejtują hmm ciekawe czy wy jesteście tacy święci? Obrażacie człowieka pod pseudonimem i żaden nie ma odwagi się przedstawić… Poziom poniżej zera… Dla Pana Rysia wielki szacun za odwagę bo ja bym na pewno nie odważyła się na taki czyn… Pan Ryszard nie myślał o sobie i o dobytku tylko o tym aby ratować cały budynek i ludzi tam mieszkających… BRAWO!!!!

e
5 lat temu

dajcie juz spoko z tym rysiem i bohaterstwem – dajcie juz spoko z tym wyborem . Ja by na to patrząc
to tylko baraczana fucha – wiejski soltys i wiejski radny .czym sie rajcowac?

??? do Q i innych szyderców
5 lat temu

Pytałem dlaczego mimo sugerowanych czarnych interesów,oraz innych złośliwych opinii od lat wygrywa wybory na sołtysa i radnego. Hejtować łatwo ale uzasadnić decyzję większości mieszkańców w wyborach trudniej ? Zawiść, szyderstwo w obliczu nieszczęścia – to małość ! Czekam Q na popis pana ,,rozumku ???

Marysia
5 lat temu

Wielkie brawa sie należą dla Pana za odwagę ?
Odważny jak strażak nono

Ona
5 lat temu

Panie Rysiu dużo zdrowia i gratuluję odwagi jesteś wielki szacun dla ciebie

L 24
5 lat temu

Siusiak poparzony i sobie nie pobzyka

74
0
Napisz co o tym sądziszx