18-latek spod Ostrowa dostał Sepsy w Dubaju. Zbiórka pieniędzy (aktualizacja)

Rodzina z Pardalina k. Przygodzic poleciała na wakacje do Dubaju. Tam 18-letni uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wlkp. zachorował na Sepsę meningokokowej. Od początku doba leczenia wynosi 30 tysięcy zł. Rodzina prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy.

+

Zaczęło się w drugim dniu pobytu na wakacjach. 39 stopni gorączki, dreszcze i czerwone wybroczyny. Taksówką przewieziono go do szpitala, gdzie stwierdzono sepsę i zapalenie opon mózgowych. Po czterech dniach zaczęło się polepszać.

Matka z młodszym synem wrócili do Polski, a ojciec został przy schorowanym Patryku.

Lekarze próbują wybudzić Patryka ze śpiączki farmakologicznej. Grozi mu amputacja rąk i nóg z powodu wdzierającej się martwicy.

Ubezpieczenie wykupione na czas podróży, na kwotę 200 tys., skończyło się po tygodniu. – mówił przyjaciel rodziny.

„To miał być zwykły rodzinny wyjazd, po którym mieliśmy cali i zdrowi wrócić do domu z pięknymi wspomnieniami. Niestety, na skutek sepsy meningokokowej Patryk dostał zapalenia opon mózgowych, ale nie myśleliśmy, że skutki będą tak poważne. U syna przestały pracować nerki, nie może samodzielnie oddychać, uszkodzeniu uległo serce, tak naprawdę większośc jego organów nie pracuje już prawidłowo… Transport do Polski jest niemożliwy, a koszty leczenia na miejscu ogromne. Nie mamy pojęcia skąd brać pieniądze, na leczenie, które jest konieczne, by móc kiedyś bezpiecznie wrócić do domu. Prosimy, pomóż!”

https://www.siepomaga.pl/patryk-jarczak

CZYTAJ  Potężne zderzenie dwóch dostawczaków

193 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bella
3 lat temu

Się zastanawiam który to strażak bo mamy ich 3 na osiedlu. Ale chyba się domyślam jest jeden co mnie też ciągle wypomina sąsiad Ty chyba w totka wygrałeś bo ciągle remonty robisz. Na bank on on wszystko widzi..

Basia
3 lat temu

Do roboty strażak 67, bo widzę, że nie masz co robić tylko w necie bzdury wypisujesz.

Kl
3 lat temu

Ej Strażak67, zazdrościsz cateringu i sprzątaczki, bo Cię nie stać. A Ty pewnie sąsiad jesteś, że wszystko widzisz.

Kil
3 lat temu

Ej Strażak67 zazdroscisz, że nie stać Cię na Catering i sprzątaczke, to do roboty się bierz. A ty pewnie sąsiad jesteś, że wszystko widzisz.

Kil
3 lat temu

Ej Strażak67 zazdroscisz, że Cię nie stać na catering i sprzątaczke. A ty pewnie jakiś sąsiad biedny jesteś, że wszystko wiesz.

Strazak67
3 lat temu

Może mama w końcu się weźmie do roboty przy tych dzieciach bo jest tak leniwa że nawet obiady bierze z cateringu bo gotować się jej nie chce już nie mówię o sprzątanie. Ma mały dom A wynajmuje kobietę do sprzątania. Teraz może w końcu zajmie się dzieckiem chyba że znowu kogoś wynajmie. Wyjazdy pokazać się najważniejsze resztę się kupi.

Kkj
odpowiada  Strazak67
3 lat temu

Ty debilu

bella
3 lat temu

zdrówka 🙂

Pomagaczka
3 lat temu

Załóżcie zbiórkę na siepomaga.pl tam jest dużo dobrych ludzi

Magdalena
3 lat temu

Ludzie opowiadają że dostał tam sepse bo sie nie zaszczepił ja tam byłam na nic sie nie zaszczepiłam i wróciłam zdrowa

Dobra mysl
3 lat temu

Wiadomo jaki jest stan Patryka Martwimy się.Bedzie dobrze !!!!

193
0
Napisz co o tym sądziszx