Kierowca zatrzymany na Raszkowskiej miał 1,5 promila

W piątek przed godziną 19.00 na ulicy Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim dzielnicowy zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Opel, którym kierujący kierował bez włączonych świateł mijania. Kierującym pojazdem okazał się 50-letni ostrowianin. W trakcie kontroli policjant wyczuł od kierującego alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 50-latka blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

+

CZYTAJ  Lekarz grabiami zatłukł psa

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lech
3 lat temu

Dobrze że pijusa wyeliminował, przynajmniej w tym momencie. Bez świateł o tej godzinie inni mogli go najzwyczajniej nie zobaczyć na jezdni.
Złośliwie śmiem podejrzewać że pijus myślał: nie włączę świateł to mnie nie dostrzegą!

Osw
3 lat temu

Jaśka chyba twojego starego złapali

Mirek
3 lat temu

Zamkni ryj jaśka

Jaśka
3 lat temu

Kolejny kmiot z pokolenia 500 plus, palących węglem i śmieciami. Liczy się tylko, żeby było na papierosy i wódkę, dzieci są nieważne.

Lech
odpowiada  Jaśka
3 lat temu

Każdy mierzy innych swoją miarą!

Adka
odpowiada  Jaśka
3 lat temu

Właśnie zgarnęłaś główną nagrodę za najgłupszy komentarz tym roku.

Patryk
odpowiada  Jaśka
3 lat temu

Niestety Jaśka ma rację. W Ostrowie wciąż są osoby, które żyją z 500 plus. Są też osiedla jak Pruślin czy Zacharzew, gdzie ludzie zatruwają środowisko paląc węglem. Liczy się tylko to, żeby im było ciepło w 4 litery i żeby mieli na tanie piwo. Nie ważne, że trują innych, niewinne dzieci.

8
0
Napisz co o tym sądziszx