OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zdarzenie drogowe Okólna – Chodkiewicza

Przed godziną 20:00 doszło do zderzenia w sumie 3 aut osobowych. Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Okólnej i Chodkiewicza w Ostrowie Wlkp.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Fiata Seicento wyjechał z ulicy podporządkowanej i uderzył w Audi A3. To następnie uderzyło w Peugeota 307. Poszkodowany został 16-letni chłopiec, którego odwieziono do szpitala.

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  .
1 rok temu

Może był nabombany.

Psycholog
odpowiada  Marysia
1 rok temu

Marysiu! Jako psycholog domniemam, że sama jesteś loszką albo twój partner jest opasłym buhajem. A co do kierowcy z bykowcem, to muszę stwierdzić, że ma on całkowitą rację.

Marysia
1 rok temu

Kolego od bykowca rusz swoją zapasiona tłusta dupę i trochę popedałuj, sadło zejdzie złość zejdzie i staniesz się normalnym dobrym człowiekiem, wesołych świąt ciepły prosiaczku w sutki???

1
odpowiada  Alicja
1 rok temu

Załóż sobie porządne żarówki do samochodu albo kup sobie samochód z xenonami i nie będziesz miała problemu z widocznością po zmroku …
Złej baletnicy to …

Kierowca z bykowcem i bejzbolem
odpowiada  .
1 rok temu

Na Różanej i Kordeckiego są dwie ścieżki rowerowe w obu kierunkach, a rowerzyści nagminnie jeżdżą wstrzymując ruch po jezdni dla samochodów. O tym, że pedałujący jak już jadą ścieżką rowerową nie zachowują prawostronnego ruchu i jeżdżą po tych ścieżkach jak popadnie nie wspominam. Kiedy się za nich weźmie policja? Bo ja długo czekał nie będę.

Kierowca
odpowiada  Osw
1 rok temu

Alicja ma rację. Chcąc z Krotoszyńskiej jadąc od miasta wjechać po zmierzchu w ulicę Chłopickiego, trzeba się wpatrywać z wytężoną uwagą, żeby tej ulicy nie przejechać. Do “D” z takim oświetleniem ulic.

.
1 rok temu

Kolejny rowerzysta (ci to notorycznie lekceważą sobie znak ustąp pierwszeństwa i nie tylko) dorobił się “samochodu” na zimę. To nie warunki zewnętrzne odpowiadają za takie zdarzenia tylko ludzie z sianem zamiast mózgu.

Osw
1 rok temu

Alicja przyszedl czas przedswiateczny i ludzie nie mysla o kierowaniu tylko o prezentach i zakupach to pozniej takie sa skutki a nie zle oswietlenie

Gaiena
1 rok temu

Patrz w lusterka Seicento moźe być wszędzie!

Aia
1 rok temu

Seicento audi drzewo hm hm hm skąd My to znamy…

12
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x