Czego policja szuka wśród choinek i karpi?

Udostępnij
Tweet

Jak co roku, w okresie zbliżających się świąt, ostrowscy policjanci prowadzą działania ukierunkowane na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz podczas przedświątecznych zakupów.

+

Ostrowscy policjanci, jak co roku, podejmują szereg działań ukierunkowanych na zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa w okresie przedświątecznym. Działania prowadzone są zarówno w zakresie bezpieczeństwa użytkowników dróg, poruszających się po drogach całego powiatu ostrowskiego, jak również w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia, w miejscach, gdzie z uwagi na duży w tym czasie ruch osób, może dochodzić do zachowań niezgodnych z prawem.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego patrolują i pełnią służbę na posterunkach kontrolnych na głównych arteriach komunikacyjnych miasta i powiatu, w tym w szczególności ze zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego – pieszych oraz kierujących jednośladami. Działania prowadzone są z uwzględnieniem okresów wzmożonego ruchu – godzin szczytu, podróży do pracy z powrotów do domu, a także w miejscach, gdzie ruch jest największy, w tym w okolicach centrów handlowych i targowisk.

Policjanci prewencji na bieżąco kontrolują miejsca zwiększonego ruchu osób dokonujących przedświątecznych zakupów, w tym w szczególności targowisk, gdzie czuwają nad bezpieczeństwem kupujących, chroniąc ich przed działaniami złodziei kieszonkowych. Policjanci jednocześnie kontrolują miejsca sprzedaży choinek, a także miejsca sprzedaży ryb sprawdzając, czy pochodzą one z legalnego źródła i są sprzedawane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Takimi samymi kontrolami obejmowane są miejsca sprzedaży materiałów pirotechnicznych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kapitan
5 lat temu

Chyba karmy dla psow xDD

driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Może trzeźwość badali.

Pleban
5 lat temu

Kolego na karpia i choinkę kasa fiskalna nie jest potrzebna jest to sprzedaż raz w roku.nie bądź cymbalem.do kościoła jak byś powiedział że na kontrolę to co innego.albo do pck na wolności Pana siwka.tam to jest segregacja towarów ze zbiórki dla potrzebujących ludzi.frykasy do siebie a mąkę,cukier i sól,makarony,kasza to w siatki i ludziom na święta.tak jest to prawda..wesołych świąt Bożego Narodzenia.życzy Plebanek.

Podatnik
5 lat temu

Powinni szukać paragonów i kas fiskalnych razem z urzędem skarbowym i sanepidem.

morgi
odpowiada  Podatnik
5 lat temu

Konfident i kapuś!!!

Podatnik....
odpowiada  Podatnik
5 lat temu

Masz rację wyślij całą skarbówkę isanepid na akcje —karp—- I —-choinka—- jak ci nie pasują targowiska to won do marketów ….

6
0
Napisz co o tym sądziszx