Poważne potrącenie na Paderewskiego (aktualizacja)

W piątkowy wieczór doszło do potrącenia na ul. Paderewskiego w Ostrowie Wlkp. Na przejściu dla pieszych Ford Fiesta uderzył w przechodnia. 

+

Kobieta kierująca Fordem Fiestą jechała ulicą Paderewskiego. Na przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę. Osobówka miała wgniecioną maskę, a także mocno rozbitą przednią szybę. Potrącony mężczyzna leżał nieprzytomny na ulicy. Z głowy ciekła mu krew. Wstępnej pomocy zaczęli udzielać przechodnie wraz z kierowcami. 

Mężczyznę w stanie ciężkim odwieziono do szpitala.

Około 55-letni mężczyzna przebywa na oddziale intensywnej terapii. 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

112 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx
4 lat temu

Powiem krotko dzis byl jego pogrzeb a znalem go z praccy ponad miesiac pracowalismy razem a winna ani razu nie zapytala o.jego zdrowie ani go noe odwiedzila i czuje sie bezkarna suka ciekawe co bedzie dalej bo.wiem ze bylo zganaianie winy na niego zycze zebys smazyla sie w piekle i dozywitni zakaaz prowadzenia auta a nie ze masz.uklady a zmarly to MICHAL MALACZEWSKI i niech ludzie wiedza

kasia
5 lat temu

Jeżdżę tą drogą czesto w godzinach wieczornych i stwierdzam obietktywnie w tym miejscu nic nie widać oświetlenie jest fatalne zwłaszcz to przejscie dla pieszych ,gdzie jest jeszcze zastawione samochodami.Współczucia dla jedej i drugiej strony.

Andrzej
5 lat temu

A kto to został potrącony ? Mieszkaniec Paderewskiego ? 🙁

Ulo
5 lat temu

Nie wymadrzaj sie gufii bo Świadkowie zeznali co innego potracenie nie bylo na pasach. Dziekuje do widzenia:-)

Edi
odpowiada  Ulo
5 lat temu

Nawet gdyby to nie jest to autostrada zeby miec 500 na liczniku. Trzeba dostosowac predkosc do panujacych warunkow na drodze tak zeby uniknac takich sytuacji I moc zachamowac . Gdyby tak bylo kolega by zyl a nie walczyl o zycie.!!!

ostrowianin
5 lat temu

Mam tylko nadzieję że z tego wyjdzie

Edi
odpowiada  ostrowianin
5 lat temu

Raczej.nie

1 4 5 6
112
0
Napisz co o tym sądziszx