Władze PO pozbyły się aktywnych radnych w powiecie

Udostępnij
Tweet

Wielką przegraną Jarosława Urbaniaka, będącego na czele ostrowskiej Platformy Obywatelskiej, jest ostateczny brak radnych z Platformy Obywatelskiej w powiecie ostrowskim. Cała szóstka została wykluczona przez Zarząd Krajowy tej partii. Są to Paweł Rajski, Andrzej Leraczyk, Marek Ewiak, Dariusz Berek, Maria Tomaszewska oraz Andrzej Knopiński.  Pozostali radni (5 osób) z list Platformy Obywatelskiej nie byli członkami partii. 

+

Zainteresowani oficjalnie jeszcze się nie dowiedzieli o podjętej w czwartek decyzji. Wymienieni radni skupiają się na pracy na rzecz powiatu ostrowskiego, a „wielką politykę” pozostawiają innym. Nie da się ukryć, że w imię walki dwóch największych partii, platforma straciła wartościowych radnych. Sytuacja pokazała, że Jarosław Urbaniak nie był w stanie zapanować nad pożarem.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KMIOT
5 lat temu

Szczury uciekają z tonącego okrętu. To samo zrobił starosta z ekipą .

Miecio
5 lat temu

Decyzja Pana Pawła Rajskiego jest zdecydowanie nieuczciwa wobec wyborców.Głosowaliśmy na koalicję obywatelską a nie na koalicję z pisem. Być może starosta Rajski liczy na jakieś profity ze strony pisu , to na co liczy pozostała piątka działaczy PO. Czy są ubezwłasnowolnieni ?
Jako wyborcy liberalni zostaliśmy wystawieni do wiatru.

66
0
Napisz co o tym sądziszx