OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wideo z wypadku ostrowskiej karetki

Dzień po tragicznym w skutkach wypadku ostrowskiej karetki, udało się dotrzeć do nagrania pokazującego moment po samym zderzeniu się obu pojazdów. Widać na nim jak ambulans jadący lewym pasem, co najmniej na światłach błyskowych, uderza w bok osobowego Opla.

+

Karetka chwilę po uderzeniu w samochód, uderza z impetem w drzewo, wyrywając je i prawie stając dęba. Pasażer, ratownik, wysiada w szoku z ambulansu. Z chłodnicy wydobywa się dym. Na poniżej umieszczonych zdjęciach widać dokładne uszkodzenia obu pojazdów.

Opel jechał ulicą Staroprzygodzką w stronę centrum miasta. Zaczął skręcać w lewo w ulicę Dekarską. Wtedy wyprzedzała go karetka, na podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu. Po uszkodzeniach widać, że uderzenie rozpoczęło się na tylnych drzwiach Opla, a większość siły skupiła się na drzwiach kierowcy.

92 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NYSA
1 rok temu

Obciążyłabym wszystkim kierowcę opla .

Beti
1 rok temu

Wydarzyła się tragedia, ale bez wątpienia pełen szacunek dla ratowników i ich pracy!!!!
Kierowca powinien być ostrożny i uważny! A nie bez wejrzenia w lusterka i słuchania otoczenia(radio itp) wykonywać manewry. Jak można nie widzieć (i nie słyszeć) karetki na sygnale???

zenek
1 rok temu

to jest pojazd uprzywilejowany wiec nalezy zachowac szczególna ostroznosc wiec moze jecgac nawet pod prad jak niema innego wyjscia by ratowac zycie

1 4 5 6
92
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x