Wjechał pod prąd na ekspresówkę. Zginęły dwie osoby

W sobotę około godziny 17:40 na drodze krajowej S8 obok miejscowości Bralin doszło do śmiertelnego wypadku, w którym śmierć poniosło dwóch mężczyzn.

+

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego jadąc w kierunku Wrocławia drogą krajową S8 wjechał pod prąd i przejechał nią co najmniej 5 kilometrów. Z dużym impetem zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem marki alfa romeo, którym kierował 45-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Obaj kierowcy ponieśli śmierć na miejscu. Sprawca przewoził Fordem Galaxy sprzęt estradowy jednego z zespołów z Twardogóry.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Biegi patriotyczne na Piaskach - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Oburzony
5 lat temu

Ja nie wiem czy to wszystko jest źle oznakowane czy na naszych drogach jeździ coraz wiecej idiotów?
To nie jest pierwszy przypadek na tej trasie. Więc coś jest nie tak!!!

SUZUKI
5 lat temu

Dzisiaj ok 11 w Ostrowie biegł Aleją Słowackiego maratończyk, biegł asfaltem pod prąd w kierunku Kalisza przy krawężniku od pasa zieleni o tym czasie w niedzielę ruch ,mocno ryzykował.

1
odpowiada  SUZUKI
5 lat temu

Deblu lub samobójca – obok jest chodnik, w głowach się niektórym poprzewracało …

zołzik
5 lat temu

a jak usłyszał na CB komunikat uwaga jakis debil jedzie S8 pod prąd to się uśmiechnął i powiedział żeby tylko jeden … dziesiątki

Tomek
5 lat temu

np. w Austrii są takie wielkie tablice, które ostrzegają przed wjazdem pod prąd, u nas też by się przydały, dziwi też że sprawca wjechał pod prąd na drogę w swojej okolicy, pewnie na prochach

Lividium
5 lat temu

Wybaczcie ale jestem w szoku , że Ten Prawdziwy Driwer nie zapytał o trzeżwość i alkomat bo tej tragedii nie doszło w Ostrowie ??? ty Prawdziwy nie skomentujesz trafna uwaga swoja

ramzes wędzony
5 lat temu

Proponuję by wzorem dróg w np australii wprowadzić znaki wskazujące, że ktoś źle zkręcił, np 30 metrów za zjazdem pod prąd. Duże wyraźne, smutne buźki zanim jeszcze wjedzie na dwupasmówkę żeby był to moment refleksji. Zakaz wjazdu może być niezauważony (choć nie powinien) ale plansza 2/2m z napisem jedziesz pod prąd 🙁 ma szanse zmienić bieg wydarzeń. Tak, wiem, że na każdej S czy A jest dużo zjazdów, będzie więc sporo znaków, ale problem jest chyba dość poważny, słyszymy kilka razy w roku o wypadkach, a ileż więcej jest przypadków gdzie jest takie niepotrzebne ryzyko.

Jarzabek
5 lat temu

A ja mam pytanie kiedy debile odpowiedzialni za oznakowanie dróg wezmą przykład z takich krajów jak Austria , Chorwacja i oznaczą w sposób widoczny zakaz wjazdu . W Polsce te zjazdy są tak źle oznakowane ,że czasami można się pomylić , tylko ,że nikt nie wyciąga jakichkolwiek wniosków po takich wypadkach .

Lech
5 lat temu

@Dziedzic
To święta prawda. Pozostał plebs dla którego słowo „dziedzic” i „arystokrata” są uważane za tożsame.

26
0
Napisz co o tym sądziszx