Miejskie Becikowe – listopad 2018

Po raz jedenasty w tym roku w ostrowskim Ratuszu odbyło się spotkanie  z młodymi rodzicami, by powitać kolejne małe ostrowianki i małych ostrowian. Dziś wręczono decyzje dla 29 dziewczynek i 32 chłopców. Były też maluchy, które odbierały becikowe w poprzednich latach, a dziś towarzyszyły swojemu młodszemu rodzeństwu w tym ważnym dniu. To pokazuje jak rośnie i rozwija się Ostrów Wielkopolski. Wszystkim rodzicom życzymy satysfakcji i dumy, która będzie rosła wraz ze wzrastaniem Waszych pociech. Maluchom zaś życzę zdrowia i kolorowego, pełnego miłości dzieciństwa.
+
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pies wypadł z 2. piętra
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
usmiech
5 lat temu

a gdzie na zdjęciu jest kapciowy,ten siwy z wasem?

Zachowawczy idiota
5 lat temu

Ostrów potrzebował przewietrzenia i kogoś nowego na fotelu prezydenta. Wybrał nadal przytulankę. A przytulanka skoro wie, że takie zachowania jak na fotografiach przyniosły jej sukces, to po co to zmieniać? Wg powiedzenia lepsze jest wrogiem dobrego.

Antykomuch
5 lat temu

A CBA juz robote skonczylo w sprawie basenu i szpitala?

Interesowny klecha
5 lat temu

Nigdy więcej prezerwatyw. Ze zużytymi nie bardzo sobie można zrobić zdjęcie ale z bojowniczkami o dostęp do aborcji zawsze i nawet ostrowski ksiądz z Fary może to poświęcić i zaakceptować!

Dzidziuś nieusunięty
5 lat temu

Po co to Klimkowa wystawia się do zdjęć z noworodkami i obciskuje się z rodzicami tych dzieci. Przecież ludzie wiedzą, że wszystkie noworodki są podobne do jej dobrego znajomego z partii. której się wypiera rękami i nogami.

44
0
Napisz co o tym sądziszx