OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Inscenizacja historyczna z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości

Wspaniałe widowisko historyczne “Ku Niepodległej” w wykonaniu Ostrowskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej przypominające wydarzenia 1918 roku to kolejny dzień obchodów 100-lecia Niepodległości oraz 100-lecia Republiki Ostrowskiej.

{openx:1}

Było także tradycyjne już Patriotyczne Śpiewanie w Domu Katechetycznym – wspólnie z ostrowianami mogliśmy wyśpiewać radość z Niepodległej Polski. A na zakończenie jeszcze jedna niespodzianka – przy Domu Katechetycznym odsłoniliśmy jeszcze jedno ostrowskiej jabłuszko – tym razem upamiętniające wydarzenia Republiki Ostrowskiej.

– Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w naszym świętowaniu, a szczególne słowa uznania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszej oprawy – było naprawdę pięknie! – powiedziała Beata Klimek.

0 0 głos
Oceń temat
40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrv
2 lat temu

do Historyk – idz do szkoły , Biblioteki, IPN , jak potrafisz skorzystaj z internetu , i ucz sie cepie prawdziwych dziejów RP – religia w szkole to duzo za mało .

Wiejski chłopek
2 lat temu

Tego proboszcza Fary należałoby wysłać na jakiś kurs dyplomacji i dobrego wychowania, żeby wiedział w jakiej kolejności witać przybyłych gości, kogo z imienia i nazwiska, a kogo tylko z funkcji.

Antykomuch
2 lat temu

Plama na obchodach to czerwona caryca coraz grubsza i ubrana jak na imprezę do wiejskiej remizy

40
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x