OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kobieta kierując autem miała blisko 3 promile!

Kobieta z mężczyzną udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwej 48-letniej kierującej i przekazali ją policjantom. Obywatelska postawa zgłaszających ma wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Badanie przeprowadzone przez ostrowskich policjantów wykazało, że kierująca osobowym audi miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

+

We wtorek, 6 listopada około godziny 10.30 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej ze stacji paliw w powiecie ostrowskim została ujęta nietrzeźwa kierująca. Skierowani na miejsce policjanci przejęli od zgłaszających kierującą pojazdem marki Audi. Okazało się, że 48 – letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Świadkowie zdarzenia, 20-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna widząc jadące całą szerokością jezdni auto, stwarzające zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników drogi doprowadzili do zatrzymania pojazdu. Następnie zabrali kluczyki nieodpowiedzialnej kierującej a o sytuacji tej powiadomili Policję.

Teraz, kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem, grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kara grzywny.

Nietrzeźwi kierowcy są wciąż sporym zagrożeniem dla bezpieczeństwa na drogach. Aby eliminować niebezpieczeństwa jakie niosą ze sobą nietrzeźwi za kierownicą potrzebna jest zdecydowana reakcja i brak przyzwolenia na taką jazdę. Dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostają obojętni na takie zagrożenia i udaremniają dalszą jazdę nietrzeźwym kierowcom.

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MOMO
2 lat temu

Facet był chyba trzeźwi jak mógł wejść do samochodu i pozwolić jechać pijane kobiecie i jeszcze jechał z nią . Nieodpowiedzialne człowiek.

Wladek
2 lat temu

Ludzie każdy popełnia błędy tak jak i wy. Was kiedyś też może to spotkać choć wam tego nie życzę. Wasze komentarze mogą sprawić u kogoś przykrość. Tak. Kobieta popełniła błąd ale może chce to naprawić . Nie osadzajcie ludzi jeśli ich nie znacie.

Andrzej
2 lat temu

Brawo za postawę dla tych młodych ludzi którzy mieli odwagę i byli skuteczni w zatrzymaniu tej pijanej kobiety! Powinni dostać nagrodę za ten czyn. 3 promile(!) to aż trudno sobie wyobrazić jak ona tym autem jechała.
Niestety poziom niektórych komentarzy jest dla mnie tak samo zaskakujący jak te 3 promile za kierownicą. Wpis użytkownika “Kalimek” to chyba prowokacja której nie warto komentować. Gorszy jest komentarz użytkownika pod nickiem “rodzic”. Miałem nadzieję że osoba z takim nickiem zaprezentuje to co i ja sądzę. Choć co do ogółu się zgodzę to język jest nieprawdopodobny! Jak można kogoś tak zwyzywać w Internecie? Od prostaków, od spłodzenia przez alkoholika itp. Straszne. Nie rozumiem. Zaprezentowany poziom wpisu jest zbliżony do poziomu osoby wsiadającej po alkoholu za kierownicę.

Kalimek
2 lat temu

To teraz niech Ci co zadzwonili niech wezmę pod opiekę 3 malych dzieci po które po tym wyadarzeniu udała się opieką społeczna
Te dzieci są na waszym sumieniu

Obiektywny
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Dzieci są na sumieniu matki.Trójka małych dzieci a ona 3promile i jeszcze za kierownicą?! Super mamusia nie ma co!!

rodzic
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Ty prostaku ! Pomyśl o dzieciach zabitych po pijanemu samochodem na drodze i ich rodzicach ! Zabitym życia już nikt nie przywróci ! Dzieci w opiece społecznej będą jakiś czas. Matka wróci i jak wyciągnie wnioski,będą dalej miały normalne życie ! Ta kobieta mogła zabić każdego a nawet własne dzieci,gdyby były wtedy z nią w samochodzie ! A jeśli to patologia,alkoholiczka,innego wyjścia nie ma ! Dzieci trzeba chronić,przed nieodpowiedzialnymi dorosłymi i takimi przygłupami jak Ty – którzy tak pojmują postawę młodych ludzi ! Pewno sam jesteś pijakiem,skoro jesteś taki solidarny z pijaczką,albo spłodził Cię alkoholik – bo takie osobniki mają dysfunkcję umysłową na całe życie ! Mówiąc Twoim językiem – debil,przygłup !

zosia
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Co to za głupia wypowiedź. Ktoś kto ma 3 dzieci nie powinien mieć 3 promili. Jeżeli więc jesteś tak super poinformowana o 3 dzieci i jeszcze bronisz kretynki to jesteś najwyraźniej współwinny/a temu co się stało lub mogło stać. Matka najwyraźniej ma w d swoją 3 dzieci skoro pije i do tego za kółko się pakuje. Normalnie brak słów co za debil to napisał

Jaaa
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Ta kobieta powinna wyciągnąć wnioski jak jej syn po pijanemu zabił swojego sąsiada, a teraz mamuśka powinna pudłować razem z synem. A 3 dzieci nie pójdzie do opieki bo mają pełnoletnie rodzeństwo które może się nimi zająć

JUNGEN
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Może jechała po te dzieciaki z tymi trzema promilami, nic tylko pogratulować mamusi odpowiedzialności.

Szkapa
odpowiada  Kalimek
2 lat temu

Przecież nie ma 3 małych dzieci tylko w domu dwie córki 16 i 10 letnie. Zresztą opieka społeczna interesuje się rodziną od bardzo dawna, Ale nikt nic nie robi.

adam.
2 lat temu

Gdzie te czasy kobiet,strazniczek ogniska domowego..czekaly z walkiem ha ha. chcielismy rownouprawnienia,to mamy…

Jacek
2 lat temu

Dzień bez wypadku z udziałem “NIUNI” to dzień stracony:)

Dominik
2 lat temu

Są jazdę po alkoholu są w Polsce bardzo i bardzo za niskie kary .

senior
2 lat temu

Zaczęła świętować 100 lecie niepodległości.

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x