Uszkodzony gazociąg w Wysocku Małym

Udostępnij
Tweet

Około godziny 14:00 doszło do uszkodzenia gazociągu w Wysocku Małym przy ul. Górnej. Jest to gazociąg średniego ciśnienia. Na szczęście nie doszło do zapłonu. 

+

Ewakuowano 13 osób z 5 domów. Na miejscu trwała budowa kanalizacji. Kilka dni temu ta sama ekipa uszkodziła wodociąg.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
vvvvvvvvvv
5 lat temu

do ?? juz doytc w zyciu sie na przewijałas

??
5 lat temu

forma ukrytych komentarzy jest bardzo słaba. Można zrobić je przewijane?
Lub wrócić do poprzedniej?

Łeezka
5 lat temu

Czas aby przyjrzeć się tej firmnie od A-Z i ukarać odpowiednie osoby-bo nastepnym razem może dojść do tragedii.Jeden wybuch już był,ale chyba niewiele nauczył.Nie czekajmy na kolejną tragedię.WŁADZE CZAS WYJŚĆ ZA BIÓRKA,A NIE TYLKO PRZED WYBORAMI

sołt.
5 lat temu

tak po prawdzie w czym problem : zganiac na firme, ukraine, dresiazy, kable, wiatry, deszcze itp.
W RP mamy armie instytucji do nadzorowania tego typu inwestycji. Armia nierobów bierze kase za projekty, nadzór, roboty, rozliczenia, gwarancje itp. Racja jest równiez taka,ze jak robi firma to gospodarz, własciciel posesji interesuje sie co i jak – na terenie gminy Przygodzice, jak slychac wybuchy, czuc gaz , widac ogięn jakos nie widac przed, czy w trakcie nikogo . Po fakcie jak korek zatkany to do foto to cała banda. Cos w samorządzie w tym temacie nie styka . Dojdzie do powtórki w Jankowie jak tak dalej bedzie. Nie widac , nie słychac co jest w ziemi , sciagnac stosowne urzadzenia do elektronicznej lokalizacji – łopaty w łape i do roboty

sasiad
5 lat temu

sniadanko – kawusia itp. Kto to nadzoruje ? Przed wyborami przy takiej inwestycji a zwlaszcza tego typu zdarzeniach , zawsze byli radni , sam wójt – napoje, kawusia . Dzisiaj nie bylo nikogo – Pytanie ?
juz po wyborach ? . Jak widac juz – wiec dziekuje sie tylko wspanialym sasiadom . A to moze byc za mało przy nastepnym przypadku z gazem .
Przy tej gminnej inwestycji cos za duzo tego typu awarii . Smardowska, Ostrowska, Górna – kilkanascie awarii w tym dwie czy trzy , bliskie katastrofie . Dojdzie do tragedii.

Sebastian
5 lat temu

Inspektor przyjedzie ,piatke przybije i narazie ot cala kontrola

kulawy Kaczor
5 lat temu

Ciekawe czy za sterami kopaczki siedzial Władimir „Poezja” Tokarnyy ??

Michal
5 lat temu

Teraz co dzień powinna na miejscu byc inspekcja pracy i policja z alkomatem moze by im lepiej szlo

Mieszkaniec
5 lat temu

Akcja wyglądała tak… Uszkodzili gazociąg i uciekli na śniadanie. Nie zawiadomili żadnych służb. Sąsiadka widząc pary syczacego gazu który obejmowały już oba podwórka zadzwoniła po straż pożarna. Co do firmy wykonującej te prace zostawię bez komentarza! i dziękujemy Bogu ze nie doszło do tragedii. Dziękuję również wspaniałym sąsiadom za niesamowitą reakcję !

Pomyśl
odpowiada  Mieszkaniec
5 lat temu

Śniadanie jest o 10:00 . Pewnie Catering z obiadem przyjechał Mieszkańcy.

Wesoły operator
odpowiada  Mieszkaniec
5 lat temu

Przepraszam bardzo, ale przerwa w pracy, szczególnie śniadaniowa jest bardzo ważna.

27
0
Napisz co o tym sądziszx